Įspūdingą pergalę NBA lygoje pasiekė Bruklino „Nets“ (3-6) komanda, kuri neseniai atleido vyriausiąjį trenerį Steve‘ą Nashą bei dabar verčiasi be suspenduoto Kyrie Irvingo bei susižeidusio Beno Simmonso.

Nepaisant to, Bruklino krepšininkai išvykoje 128:86 (38:28, 31:29, 27:13, 32:16) susitvarkė su Vašingtono „Wizards“ (4-5) mestu iššūkiu.

Atsiplėšti svečiai sugebėjo jau pirmojo kėlinio pabaigoje, kai pelnė 15 taškų be atsako ir nurūko į priekį dviženkle persvara (38:26).

Tvirtai žaidimo vadžias savo rankose laikę Bruklino krepšininkai ir toliau didino atstumą, kuris rekordines aukštumas pasiekė ketvirtajame kėlinyje, kai svečių pranašumas išaugo net iki 42 taškų (124:82).

Tokiu skirtumu pastarieji ir laimėjo susitikimą – 128:86.

Nugalėtojų gretose arti trigubo dublio buvo Kevinas Durantas. Pastarasis ne tik „sulaužė“ čiurnas Danieliui Gaffordui, bet ir pelnė 28 taškus, atkovojo 9 atšokusius kamuolius bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Verta paminėti, kad Bruklino klube net 7 krepšininkai pasižymėjo dviženkliu rezultatyvumu.

„Nets“: Kevinas Durantas 28 (8/15 dvit., 2/6 trit., 6/6 baud., 9 atk. kam., 11 rez. perd.), Nicas Claxtonas 18 (9/10 dvit., 9 atk. kam., 3 blk.), Camas Thomasas 17 (6 rez. perd.), Yuta Watanabe 14 (8 atk. kam.), Royce‘as O‘Neale‘as 13 (8 rez. perd.).

„Wizards“: Bradley Bealas 20 (6/11 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), Kyle‘as Kuzma 19, Kristapas Porzingis 14 (10 atk. kam.), Anthony Gillas 8.