Dominavęs „Liverpool“ nugalėjo „Brentford“ futbolininkus

„Chelsea“ surengė įvarčių fiestą

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose užtikrintai 2:0 nugalėjo „Brentford“ futbolininkus.

Luisas Diazas rungtynių pradžioje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Andrew Robertsonas, kurio smūgiuotą kamuolį meistriškai atrėmė Markas Flekkenas.

„Liverpool“ antrajame kėlinyje dominavo ir kūrė pavojingas progas. Mohamedas Salah tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino „raudonųjų“ pranašumą 2:0. Per likusį laiką pasižymėti daugiau kartų nepavyko, o „raudonieji" į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę.

„Liverpool“ rungtynėse su „Brentford“ tiksliai atliko 92 proc. perdavimų. Tai yra geriausias „raudonųjų“ užfiksuotas rezultatas „Premier“ lygos rungtynėse nuo 2003/2004 m. sezono.

„Liverpool“ kitas rungtynes žais rugsėjo 1-ąją dieną, kai principiniame mūšyje susitiks su „Manchester United“. Tuo tarpu „Brentford“ rugpjūčio 28-ąją dieną „Carabao“ taurėje susitiks su „Colchester“.

Tuo tarpu Londono „Chelsea“ klubas išvykos rungtynėse 6:2 sutriuškino „Wolves“ futbolininkus. Abi komandos pirmajame kėlinyje susikūrė progų ir jas puikiai realizavo.

Nicolas Jacksonas sužaidus vos keletą minučių išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0, tačiau po mažiau nei pusvalandžio Matheusas Cunha atstatė pusiausvyrą 1:1. Cole’as Palmeris pirmojo kėlinio pabaigoje vėl persvėrė rezultatą „Chelsea“ naudai 2:1, tačiau Jorgenas Strandas Larsenas per pridėtą laiką išlygino rezultatą 2:2.

„Chelsea“ antrajame kėlinyje ir toliau įspūdingai žaidė puolime. Noni Madueke pelnė „hat-tricką“, C.Palmeris atliko tris rezultatyvius perdavimus ir rezultatas tapo 5:2.

Susitikimo pabaigoje savo įvartį taip pat pridėjo ir Joao Felixas ir rezultatas tapo net 6:2. Tai yra pirmoji „Chelsea“ iškovota pergalė „Premier“ lygoje šiame sezone.

Tuo tarpu „Wolves“ patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės. „Premier“ lygoje buvo užfiksuotas vos penktas kartas, kai žaidėjas atliko tris rezultatyvius perdavimus „hat-tricką“ pelniusiam komandos draugui.

C.Palmeris šį pasiekimą užfiksavo prieš „Wolves“.