POR SLO 21:40
    Liepos 2 d., antradienis
    ROU NED 18:40
    AUT TUR 21:40

Šeštadienio popietę Europos futbolo čempionato F grupėje pirmuosius taškus iškovojo Čekijos ir Sakartvelo rinktinės, kurios mačą baigė taikiai 1:1 (0:1).

Čekai labai pavojingai pradėjo rungtynes ir jau per pirmąsias kelias minutes atliko du pavojingus smūgius, bet komandą gelbėjo Sakartvelo vartininkas.

Netrukus čekai pelnė ir įvartį, tiesa, jis po VAR peržiūros dėl žaidimo ranka nebuvo įskaitytas.

Abi komandos apsikeitė neblogomis atakomis, bet pagrindinis kėlinio įvykis užfiksuotas jau per teisėjo pridėtą laiką.

Sakartvelas iš pradžių neišnaudojo nuostabaus šanso įmušti. Ir nors atrodė, kad čekai apsigynė, bet po VAR peržiūros tame epizode į Čekijos rinktinės vartus už žaidimą ranka buvo skirtas 11 m baudinys. Jį G. Mikautadze sėkmingai realizavo.

Čekai po pertraukos dominavo

Bet čekai turėjo nuostabią progą dar išlyginti rezultatą. Vis tik P. Shicko smūgį puikiai atrėmė kartvelų vartininkas.

Vis dėlto po pertraukos čekai gana greitai rezultatą išlygino. 59-ąją minutę kamuolys atšokdamas nuo virpsto atsimušė Patrikui Schickui į krūtinę ir įskriejo į vartus.

Čekai atrodė kur kas arčiau antrojo įvarčio ir sukūrė ne vieną gana gerą epizodą prie varžovų vartų, bet vis lemiamu metu trūkdavo tikslumo.

Mačo pabaigoje jie visiškai perėmė iniciatyvą, o Sakartvelas vien tik gynėsi.

Nors paskutinį žodį galėjo tarti būtent Sakartvelas, kurie paskutinėmis sekundėmis greitoje kontratakoje galėjo išplėšti pergalę, bet smūgis iššokus vienas prieš vartininką nebuvo tikslus.

Čekai rungtynėse atliko net 24 smūgius, iš jų 10 į vartų plotą, Sakartvelas mače smūgiavo tik 6 kartus ir dukart į vartų plotą.

Kitas rungtynes Sakartvelas žais birželio 26-ąją dieną prieš Portugaliją, tuo tarpu Čekija tą pačią dieną susitiks su Turkija.

Svarbiausios rungtynių akimirkos:

RUNGTYNIŲ EIGA:

90+5 min. Viskas. Galiausiai komandos pasidalina po tašką.

90+4 min. Sakartvelas galėjo išplėšti net ir pergalę, bet kontratakoje nepasinaudojo puikiu šansu.

85 min. Sakartvelo rinktinė jau vien tik ginasi. Čekai visiškai užspaudė varžovus prie jų vartų.

75 min. Čekijos rinktinė atakuoja pavojingiau ir yra arčiau įvarčio. Vis tik kol kas idealių progų neturėjo.

59 min. ĮVAAARTTIS. Čekai lygina rezultatą, kai puolėjas kamuolys atšokdamas nuo virpsto atsimuša Patrikui Schickui į krūtinę ir įskrieja į vartus.

56 min. Čekai žaidžia aštriai, bet trūksta tikslumo. Čia pat kartvelai surengia pavojingą kontrataką, bet smūgiuodami nepataiko net į vartų plotą.

Antras kėlinys:

45 min. Antrojo kėlinio startas.

Pirmas kėlinys:

45+4 m. Kokia čekų proga... bet puikiai žaidžia kartvelų vartininkas.

45 min. Oh, kokia dramatiška kėlinio pabaiga. Čekai ranka sužaidžia baudos aikštelėje ir į jų vartus skiriamas 11 m baudinys. Jį sėkmingai realizuoja George Mikautadze ir Sakartvelas priekyje!

34 min. Sakartvelas surengia neblogas kelias atakas... bent jau užuomazgas. Tačiau lemiamu metu pritrūksta tikslumo.

23 min. Čekai įmuša įvartį, bet po VAR peržiūros jis atšaukiamas. Tame epizode Adamas Hložekas lietė kamuolį ranka.

17 min. Čekai pavojingai vis kelia kamuolius į baudos aikštelę ir kartvelams tenka gintis. Vis tik kol kas klaidų gynyboje jie nedaro ir rezultatas išlieka 0:0.

3 min. Du pavojingi čekų smūgiai, bet komanda gelbėja kartvelų vartininkas.

1 min. Rungtynės prasideda!