Europos futbolo čempionate užsfiksuotas dar vienas didelis netikėtumas, kai E grupės rungtynėse pirmadienio vakarą Belgijos rinktinė 0:1 (0:1) pralaimėjo slovakams.

Rungtynes belgai pradėjo gerai ir iškart sukūrė kelis pavojingus mometus prie varžovų vartų. Epicentre atsidūrė puolėjas Romelu Lukaku, bet jam savo progos išnaudoti nepavyko.

Nepavyko įmušti belgams, pavyko slovakams.

6-ąją minutę grubiai suklydus belgų gynėjui vartininkas pirmąjį varžovo smūgį atrėmė ir išgelbėjo komandą, bet kamuolys patogiai atšoko slovakui Ivanui Schranzui, kuris tiksliu smūgiu išvedė rinktinę į prikį.

Belgijos rinktinės vis susikurdavo gana pavojingas situacijas, bet smūgiams pritrūkdavo tikslumo.

Netrukus ir slovakai vėl pavojingai smūgiavo, bet belgų vartininkas buvo savo vietoje.

Kėlinio pabaigoje R. Lukaku vėl atsidūrė pavojingos atakos smaigalyje. Ir nors įmušti jam nepavyko, tame momenta greičiausiai puolėjas buvo nušalėje.

R. Lukaku švaistė progas

Antrajame kėlinyje belgams varžovų vartai buvo tarsi užburti. Dar kelis šansus turėjo tas pats R. Lukaku. Kartą jam pavyko pasižymėti, bet tame epizode po VAR peržiūros buvo užfiksuota nuošalė.

Slovakai savo vartus gelbėjo sykį ir išmušdami kamuolį jau nuo vartų linijos.

Bet patys slovakai ir nesnaudė. Nors varžovai atakavo kur kas pavojingiau, keli Slovakijos rinktinės smūgiai tikra buvo arti tikslo.

Artėjant mačo pabaigai R. Lukaku pagaliau pelnė įvartį, bet ir šįkart jis buvo atšauktas po VAR peržiūros. Buvo užfiksuotas žaidimas ranka atakos pradžioje.

Galiausiai slovakai apsigynė ir šventė fantastišką jiems pergalę.

Kiek anksčiau pasibaigusiose kitose šios grupės rungtynėse Rumunija labai netikėtai net 3:0 įveikė Ukrainą.

Svarbiausi rungtynių momentai:

RUNGTYNIŲ EIGA:

Antras kėlinys:

90+7 min. Viskas! Turime dar vieną čempionato sensaciją.

86 min. R. Lukaku! Na tokio šanso puolėjas jau negalėjo praleisti. Puikus komandos draugo perdavimas ir puolėjas galingu ir tiksliu smūgiu lygina mačo rezultatą.

Tačiau vėliau įvartis atšauktas. Šįsyk dėl atakos pradžioje užfiksuoto žaidimo ranka.

78 min. Sunku patikėti, kad kol kas mače pelnytas vos įvartis. Belgai turėjo daug šansų, vis pavojingų momentų sukuria ir slovakai. Bet vis dar 1:0 jų naudai.

62 min. Neįtikėtina, kaip belgai nesugeba įmušti įvarčio. R. Lukaku švaisto vėjais dar vieną šansą, o Johano Bakayoko smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos numuša slovakų gynėjas.

55 min. Pagaliau R. Lukaku išnaudoja turimą šansą. Bet... įvartis neįskaitytas. Fiksuojama nuošalė ir rezultatas išlieka nepasikeitęs.

51 min. Slovakai dukart pavojingai smūgiuoja, bet rezultatas nesikeičia.

45 min. Prasideda antras kėlinys.

Pirmas kėlinys:

45+2 min. Viskas. Po pirmojo kėlinio slovakai minimaliai pirmauja. Belgų žaidimas kol kas atrodo blankus ir tikrai jiems reikės per pertrauką daug ką apgalvoti.

42 min. Abi rinktinės apsikeičia labai pavojingais smūgiais, tačiau įvarčiais jie nevirsta.

31 min. Slovakai bando atakuoti, bet Roberto Bozenikao smūgį iš tolimos distancijos sėkmingai sugavo vartininkas.

20 min. Belgai bando atsigauti po šalto dušo. L. Trossardas bandė pasinaudoti vartininko klaidair permesti jį šiame išbėgus per toli iš vartų, bet belgui pritrūko tikslumo.

6 min. ĮVAAARTIIIIS!! Ir jį muša ne Belgijos rinktinė, o slovakai. Grubi gynėjo klaida ir nors belgų vartininkas pirmąjį varžovo smūgį atremia, bet antruoju įvartį pelno Ivanas Schranzas.

3 min. Net keli gaisrai prie slovakų vartų. Romelu Lukaku iš pradžių neišnaudoja geros progos, o paskui sąmyšį prie savo vartų užgesina Slovakijos vartininkas.

1 min. Rungtynės prasideda !

Komandų startinės sudėtys:

slovakai. Ten belgu, gal 2-3, visi kiti juoduliai.Belgai:) Gaus malku,kaip ir ukr...:)