Šis žingsnis atveria duris vienam geidžiamiausių Europos rinkos žaidėjų sugrįžimui į Senąjį žemyną, kur dvigubas Eurolygos čempionas tebėra itin paklausus.
Finansiškai šis susitarimas taip pat suteikia „Bucks“ klubui daugiau lankstumo – daroma prielaida, kad V. Micičius negavo visos 8,1 mln. JAV dolerių sumos, garantuotos už 2025–2026 m. sezoną.
Pastarąjį mėnesį jau vyko pokalbiai su Stambulo „Fenerbahče“, kuri buvo laikoma favoritu pasirašyti sutartį su serbu, tačiau kol kas nėra aišku, ar abi pusės pasieks galutinį susitarimą.
Jo pageidaujamas atlygis – apie 5 mln. eurų už sezoną.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!