Dramatišką pergalę Eurolygoje pasiekė Stambulo „Fenerbahče“ (5/1) ekipa, kuri namuose 79:77 (29:14, 17:19, 12:24, 21:20) palaužė Pirėjo „Olympiacos“ (3/3) komandą su Ignu Brazdeikiu.

„Fenerbahče“ tiesiog dominavo pirmajame kėlinyje, kai greitai įgijo dviženklį pranašumą (17:6), kurį dar labiau padidino sužaidus pirmąsias 10 minučių – 29:14.

Nors antrajame ketvirtyje „Olympiacos“ stabilizavo situaciją, tačiau vis tiek įpusėjus mačui turėjo deficitą – 33:46. Situacija ėmė keistis po didžiosios pertraukos, kai OLY spurtavo 9:0 ir priartėjo – 46:48. Nors varžovams mynė ant kulnų, tačiau išsiveržti į priekį svečiai nesugebėjo – 57:58.

Galiausiai Graikijos klubas tai padarė 36-ąją minutę – 71:71. Dar kartą 5 taškais į priekį „Fenerbahče“ atitrūko likus žaisti 70 sekundžių (79:74), bet Alecas Petersas atsakė tritaškiu – 77:79. Scottie Wilbekinas prametė iš toli ir paliko varžovams 16 sekundžių. Nigelas Williamsas-Gossas atliko gerą metimą, kuris pašokinėjo ant lanko, bet tikslo nepasiekė.

Pirmajame kėlinyje traumą patyrė įspūdingai žaidęs Dyshawnas Pierre‘as, kuris ant parketo praleido 8 minutes ir spėjo surinkti 14 taškų bei 18 naudingumo balų. Amerikietis nebegalėjo tęsti rungtynių dėl blauzdos traumos.

12 minučių žaidęs I. Brazdeikis pelnė 4 taškus (1/4 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko 2 naudingumo balus.

„Fenerbahče“: Georgios Papagiannis 15 (3/5 tritaškiai, 19 naud. bal.), Dyshawnas Pierre‘as 14 (8 min., 18 naud. bal.), Johnathanas Motley 10 (5 praž.), Nigelas Hayesas-Davisas 9 (40 min., 7 atk. kam., 18 naud. bal.)., Tyleris Dorsey 8.

„Olympiacos“: Alecas Petersas 19 (6 atk. kam., 23 naud. bal.), Isaiah Canaanas 15 (3/6 tritaškiai), Nigelas Williamsas-Gossas 13, Nikola Milutinovas 12 (5 atk. kam.).