Triuškinantį pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Rytų konferencijos lyderis – Milvokio „Bucks“ (10-2) klubas.

Pastarasis svečiuose 93:111 (27:31, 19:23, 30:29, 17:28) neprilygo San Antonijaus „Spurs“ (6-7) krepšininkams, kurie nutraukė penkių iš eilės nesėkmių atkarpą.

Milvokio ekipa šiose rungtynėse vertėsi be savo lyderių Giannio Antetokounmpo ir Jrue Holiday. Taip pat padėti negalėjo Khrisas Middletonas, Patas Connaughtonas, Graysonas Allenas, Joe Inglesas bei A.J. Greenas.

Skirtumas tarp komandų ryškėti ėmė antrajame kėlinyje, kai aikštės šeimininkai spurtavo 6-0 ir susikrovė 11 taškų persvarą (39:50).

Po didžiosios pertraukos San Antonijaus ekipa ir toliau valdė situaciją bei dar labiau ją pagerino, kai surengė spurtą 11-0 ir atstumas išaugo iki 21 taško (54:75).

Tai buvo didžiausias „Spurs“ turėtas pranašumas rungtynėse. Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai neleido svečiams per daug priartėti ir intriga atkurta nebuvo – 93:111.

„Bucks“: Jevonas Carteris 21 (2/8 dvit., 5/7 trit., 2/3 baud., 6 rez. perd.), Brookas Lopezas 19 (5 kld.), Bobby Portisas 16 (12 atk. kam.), Serge‘as Ibaka 11 (9 atk. kam.), MarJonas Beauchampas ir Jordanas Nwora (7 atk. kam.) po 8.

„Spurs“: Keldonas Johnsonas 29 (4/9 dvit., 5/8 trit., 6/6 baud.), Devinas Vassellas 22, Jakobas Poeltlas 15 (10 atk. kam., 4 blk.), Jeremy Sochanas (7 atk. kam.) ir Dougas McDermottas po 10, Tre Jonesas 9 (9 rez. perd.).