Pergalių kraitį Eurolygoje papildė Barselonos „Barcelona“ (20/8), namie 71:57 (25:4, 8:22, 17:19, 19:12) palaužusi Vitorijos „Baskonia“ (14/14).

„Barcelona“ į nokdauną varžovus pasiuntė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo net 25:4. Vis dėlto tokio intensyvumo ilgai išlaikyti nepavyko. Dažnos katalonų klaidos leido svečiams atsitiesti, o trečiajame kėlinyje rezultatas jau buvo lygus – 40:40.

Šarūno Jasikevičiaus minutės pertraukėlė reikalus stabilizavo, o Nicko Calatheso tritaškis su trečiojo kėlinio sirena leido „Barcelona“ pirmauti 50:45.

Lemiamame ketvirtyje Adamas Hanga pasižymėjo galingu dėjimu per Roką Giedraitį, o „Barcelona“ dar kartą atitrūko dviženkliu skirtumu ir šį kartą varžovų artyn neprisileido.

R.Giedraitis Vitorijos klubui per 34 minutes pelnė 11 taškų (4/6 dvitaškių, 1/5 tritaškių), atkovojo kamuolį, perėmė 2 kamuolius, 3 sykius suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis per 9 minutes taškų nepelnė (0/2 dvitaškių), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir surinko neigiamą naudingumo balą.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 18 (10 atk. kam., 26 naud. bal.), Cory Higginsas 13, Brandonas Daviesas (4/5 dvit.) ir Adamas Hanga po 9.

„Baskonia“: Youssoupha Fallas 12 , Rokas Giedraitis 11 (4/6 dvit., 1/5 trit.), Pierria Henry 9 (8 rez. perd., 6 kld.).