Valensijoje Paryžiaus olimpinių žaidynių atrankos turnyrą surengę šeimininkai ispanai iškovojo bilietą į pagrindinį turnyrą. Sergio Scariolo auklėtiniai turnyro finale 86:78 (17:17, 25:17, 23:22, 21:22) įveikė Bahamų krepšininkus ir septintą kartą paeiliui žais olimpiadoje.

Nugalėtojams Lorenzo Brownas įmetė 18 taškų, Willy Hernangomezas surinko 14, Santi Aldama – 12. Pralaimėjusiems Buddy Hieldas pelnė 19 taškų, Deandre Aytonas įmetė 17 bei atkovojo 12 kamuolių.

Ispanijos rinktinė nuo antrojo kėlinio vidurio nei karto neatsiliko ir paskutiniame ketvirtyje pirmavo 14 taškų persvara.

Priešpaskutinę minutę Bahamai priartėjo iki šešių taškų ir galėjo dar labiau mažinti skirtumą, bet tada Ericas Gordonas suklydo. Po to šeimininkai pergalę įtvirtino baudų metimais.

Ispanai olimpiados A grupėje susitiks su Australija, Kanada ir Graikija.

Ispanijos rinktinė: Lorenzo Brownas 18 (2/8 dvit., 4/5 trit., 4 atk. kam.), Willy Hernangomezas 14 (4/7 dvit., 7 atk. kam.), Santi Aldama 12 (2/4 trit., 6 atk. kam.), Usmanas Garuba 10 (5 atk. kam.), Dario Brizuela ir Rudy Fernandezas po 9, Sergio Llullas 7 (1/6 trit.), Jaime Pradilla 4, Xabieris Lopez-Arostegui 2.

Bahamų rinktinė: Buddy Hieldas 19 (5/7 dvit., 2/9 trit., 6 atk. kam.), Deandre Aytonas 17 (8/13 dvit., 12 atk. kam.), Ericas Gordonas 14 (3/8 dvit.), Valdezas Edgecombe 12 (3/7 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Travis Munningsas 10 (2/5 trit.), Kentwanas Smithas 3, Jaraunas Burrowsas 2.