Ketvirtadienį Paryžiaus olimpinėse žaidynėse su nekantrumu buvo laukiama pasaulio rekordininkės amerikietės Sydney McLaughlin-Levrone ir olandės Femke Bol dvikovos. F.Bol prieš tai estafetėje buvo įrodžiusi, kad yra geros sportinės formos, todėl buvo tikimasi, kad ji gali pasipriešinti favoritei.

Visgi, 400 m barjerinio bėgimo finalas virto visišku S.McLaughlin-Levrone dominavimu. Amerikietė finišavo per 50.37 sek. ir sumušė sau priklausiusį pasaulio rekordą (50.65), kuris gyvavo vos kiek daugiau nei mėnesį. S.McLaughlin-Levrone pagerino ir Tokijuje pačios pasiektą olimpinį rekordą (51.46).

Tuo tarpu F.Bol išsikvėpė finišo tiesiojoje ir turėjo tenkintis bronza (52.15). Olandę dar aplenkė karjeros rekordą pasiekusi amerikietė Anna Cockrell (51.87).

25-erių S.McLaughlin-Levrone apgynė Tokijuje iškovotą olimpinės čempionės titulą. F.Bol yra dabartinė pasaulio čempionė, bet pernai planetos pirmenybėse S.McLaughlin-Levrone nedalyvavo.

Moterų šuolių į tolį finale olimpinės čempionės titulo neapgynė Vokietijos atstovė Malaika Mihambo, užėmusi antrą vietą (6,98 m). Naująja čempione tapo amerikietė Tara Davis-Woodhall (7,10).

Bronzą pelnė amerikietė Jasmine Moore (6,96). Ji olimpiadoje užfiksavo retą pasiekimą – laimėjo bronzos medalius šuolyje į tolį ir trišuolyje.