POR SLO 21:40
    Liepos 2 d., antradienis
    ROU NED 18:40
    AUT TUR 21:40

Pirmadienio vakarą Europos futbolo čempionato B grupėje įvyko lemiamos kovos, o viename iš susitikimų susitiko Ispanijos ir Albanijos rinktinės. Rungtynės baigėsi ispanų pergale 1:0 (1:0) ir taip jie tapo A grupės nugalėtojais.

O Albanija po šio pralaimėjimo neteko visų šansų patekti į kitą etapą ir B grupėje liko paskutinė su tašku savo sąskaitoje. Ispanija grupėje iškovojo visas tris pergales (9 tšk.).

Pirmajame kėlinyje su kamuoliu didžiąją laiko dalį buvo ispanai (58 proc.), kurie taip pat atliko ir daugiau smūgių į vartų plotą (2 smūgiai).

Pirmasis įvartis krito jau 13-ąją minutę, kai pasižymėjo puikaus komandos draugo perdavimo sulaukęs Ispanijos rinktinės puolėjas Ferranas Torresas (1:0).

Per likusį laiką Albanijos rinktinė ieškojo savo atsakymų ir pačia pavojingiausią progą turėjo 45 min., kai Kristjanas Asllani paleido stiprų smūgį, tačiau Ispanijos rinktinės vartininkas Davidas Raya puikiai apsaugojo savo vartus ir kėlinys baigėsi rezultatu 1:0.

Po pertraukos ispanai kontroliavo žaidimą

Antrajame kėlinyje jau albanai grasino puikiais smūgiais, tačiau visus juos sėkmingai atrėmė Ispanijos rinktinės vartininkas Davidas Raya.

Galiausiai ispanai išlaikė turėtą minimalią persvarą ir šventė pergalę.

Ispanija atliko 3 smūgius į vartų plotą, tuo tarpu Albanija – 4. Tai pirmas kartas nuo 2016 m. (prieš Italiją), kai jie atliko mažiau smūgių nei varžovai.

Prieš ką ispanai žais aštuntfinalyje, paaiškės tik vėliau, kadangi jie susitiks su viena iš trečiąsias vietas užėmusių komandų.

Primename, kad Albanija šias pirmenybes pradėjo pralaimėjimu 2:1 italams, o vėliau pasiekė lygiąsias 2:2 prieš Kroatiją.

Tuo tarpu Ispanija pirmose rungtynėse 3:0 įveikė kroatus, o antrose 1:0 italus.

Gražiausios rungtynių akimirkos:

Rungtynių eiga:

Antras kėlinys:

Rungtynės baigėsi ispanų pergale 1:0.

90 min. Teisėjas prideda 4 papildomas minutės.

89 min. Medonas Berisha užsidirbo geltoną kortelę ir likusį laiką turi išlikti atsargus.

84 min. Danį Olmo keičia Alexas Baena.

82 min. Jasirą Asani keičia Ernestas Muci.

72 min. Abi rinktinės atlieka keitimus.

66 min. Nedimui Bajrami skiriama geltona kortelė.

64 min. A. Broja atliko itin pavojingą smūgį, kurį puikiai atrėmė priešininkų vartininkas.

62 min. Ispanijos rinktinė atlieka keitimą. Mikelį Oyarzabalą keičia Luisas de la Fuente.

59 min. Albanijos rinktinės keitimas. Rey'ų Manajų keičia Armando Broja.

46 min. Ispanijos rinktinės treneris nusprendžia atlikti keitimą. Vietoje Aymerico Laporte'o aikštėje pasirodo Robinas Le Normandas.

Pirmas kėlinys:

Pirmasis kėlinys baigėsi Ispanijai pirmaujant 1:0.

45 min. Pavojingiausia Albanijos rinktinės ataka šiose rungtynėse! Kristjanas Asllani smūgiavo, tačiau Ispanijos rinktinės vartininkas Davidas Raya šį smūgį atrėmė. Teisėjas pridėjo papildomą minutę.

41 min. F.Torresas labai pavojingai smūgiuoja galva, tačiau kamuolys skrieja virš vartų.

29 min. Kol kas Ispanija atliko 4 smūgius link vartų, 2 smūgius į vartų plotą ir 2 smūgius ne į vartų plotą. Tuo tarpu albanai nei vieno.

13 min. ĮVARTIS!!! Puikaus perdavimo iš komandos draugo sulaukęs Ferranas Torresas puikiu smūgiu į šoninį vartų virpstą įmuša pirmą rungtynių įvartį (1:0).

1 min. Rungtynės prasidėjo!