Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pagindiniai LR priesai, - landsderginiu simtamete kolaborantu paveldima banda.

"peticijos lt tuoj išspręs visus konservatoriams kylančius klausimus. Pradedant lyderystės partijoje bei kandidatų į Prezidentus stoka ir baigiat pavienių Seimo narių atskirais klausimais (dėl R. Morkūnaitės-Mikulėnienės parašus galima padėti iki rugsėjo 14 d., tai spėsit).
O jei rimtai - jau darosi gaila Prezidentės D. Grybauskaitės, kurią ragintojai kandidatuoti pastatė į lygią padėtį visokiems celofanams bei anonimams įtikėjusiems kad ir į kanapes, kurie taip pat turi savo peticijas su parašas.
Kaip liaudies išmintis sako, kam priešai, kai yra tokie draugai''
Kas tie asilai su galva nedraugaujantys kurie pasirašė peticija?
Konservai, jūs dvokiate!
ju norai veiksmai neatinka tikroves ir
ju norai veiksmai neatinka tikroves ir
tiems lietuvos isdavikams karo kurstytojams parsidaveliams ir tautos stekentojams kaip grybauskaite symonyte lansbergis nauseda jokio grizimo i politika viskas jiems sienos ir dialogas su tauta turi buti uzdarytos amziams
Juodasis diržas-oligarchų,dalijančių išmaldą brendžio dėžutėmis, tramdytoja .Tulpių paštas numylėtiniui...
Grybauskaite dar turi isminties negadinti sau gero ivaizdzio iki gyvos galvos ir nesivelti ypac dabar i politika.
"nepriklausoma žiniasklaida", žinoma, nepastebėjo peticijos, raginančios prezidentę nekandidatuoti
taip viskas ir atrodo iš šalies, taip yra, saujele užsispyrelių nori sugriauti visuomenės laisvės pasirinkimą. neparašiau, kad įžūlių idiotų manifestas. palikite ateitį savieigai
Gerb.Dalia,nebuk kvaila daviai zodi ir tesek,dabar esi gerbiama okas bus atetyje
neaisku,matai kad viskas eina tik i bloga puse,dabar gyveni be rupesciu ir tik
sau,dziaukis gyvenimu ir visais malonumais,kam tau to reikia,kad vel piltu
purvais.
@Rinkejas Pagarba ne visuotinė
Komunistai lauk iš valdžios.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų