Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
kada nugriausit savo Maskvos namus ? Rinkimus laimėjai su šitu pažadu.O tas kacapinis griozdas toliau stovi priešais Gedimino pilį.Mere,tu kažką sprendi ar visai grybas ???
@Benkunskai
Jis tik atkatus renka ir imituoja dirbus !
tikrai vilno tai naujieji vasiukai ,jus neturite fantazijos kisa tai stadiona uz 170 milijonu ,tai laivu paplaukioti neaisku uz kiek o sako kad ginybai pinigu truksta ,kam cia stato koncervai jei jau greitai sneka kad rusai puls ,tai gal cia rusam ir ruosia pramogas ,sutiktuvem jo jus kaimieciai susimeskit ginybai o mes istratinsim neaisku kam,
kanala, pripilkite vandens ir atvežkite iš Venecijos gondolu su gondoljerais - turistu bus daugiau. Be to kanalu galės naudotis gėjai ir lezbietės - tik ju paradas bus išskirtinis, jie ne žygiuos, bet plauks. Pasaulinis Vilniaus išgarsinimas bus garantuotas
@Geriau iškaskite Gedimino pr
Gal issikask tu sau kanala ik Bulbonijos sienos ir busi pirmas durnius , kuris pirmas isgarsins Lukosenka , ir tave ,rusiska avikaili ??
Reikia sostinei DIRIŽABLIŲ. Kursuotu po miestą.
@Turiu įdėja
Geras tavo , durniaus , pasiulymas Staigiai registruok arba pas Putina , arba Sveksnos psichiatriniam dispanseryje?! Busim lyderis po Grazulio , Zuoko , ir po Nemuno Ausros ???!
@Nauja partija is Pajurio
ar cia tu greitas ,nesinervuok nes ir taip sizofrenija sergi ziurek ,kad koncervu tvarteli neuzkrestum.
Kol Lietuvą valdys landzbergių veislės šunų patelių vaikų tvirkintojų konservatorių hunta su tarpdančiu Ingridu priekyje, tol gyvenimas bus šuniskas..
@ha ha
taip ir nemokintinas durnius.
Ar kyla klausimas iš kur paimti pinigų ne šalies, bet Vilniaus gynybai?
Naujas skiauterėtojo fokusas kaip išvogti miesto biudžeto lėšas!
@Išvada
pranoks Zuoką:))
@Išvada
Palaukit truputi pastatys dronu gamykla ir pagamins dronini autobusa tai butu geriausia iseitis
nuo Akropolio iki Karedros aikštės buvo kiečiau. Toks meras Imbrasas siūlė. O pinigu išplauti daugiausia leistu metro ar bent jau tramvajaus Vilniuje projektas. O tie laiveliai jūsu - neturite fantazijos, daugiau atkatu gaunate iš dviračiu taku ir gatviu nepaliaujamo apželdinimo. Smulkmė
Ne pirmas kartas, kai mus plukdo.
@Nabagyna
Vilkai ir šunys vėl gasdina savo ganomas avis skiepais karais, tam kad avelės rinktų vėl juos prie lovio. Prie lovio pateks, bet į tekančios saulės šviesos miestą jie nepateks, liks už vartų !
@Nabagyna
Asile is vidurines Azijos ! Jau 1961 metais esu plaukes is Vlniaus i Nida !!
@Kalabibiskiu nabagynas
ne Benas buvo katerio sturmanas.
didesnis kaimas viduj, tuo grandizioniškesni planai ieškant sau naudos.
Užvirė kraujas išgirdus apie naująjį vandens transportą Vilniuje: „Durnių laivas“