Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Čia ieško nemotyvuotos mėsos
Čia ieško nemotyvuotos mėsos
Ginti 200 000 prisileistų priešų ir + vagis vagiančius nuo tušinukų iki 40 milijonų. neišdegs ponai bebrai.
Pts kretiniškiausias dalykas karo prievolė. Per prievartą įkišti kariauti sėkmingai išsilakstys po pirmo šūvio ir gerai kad tik išsilakstys
@KRETINAI o kur kariauti žadat?neslėpkit,kur eisit kariauti?
Tik visiški vatos buduliai teminiai karinės tarnybos ir nesiruošia ginti ir guldyti galvos už Karalienės Mortos mokyklas, už statomą nacionalinį stadioną, už skandinaviškus bankus ir pensijų fondus. Tikrai tai labai nepatriotiška
@Silence kada čia užpuolė kas/? praleidome
@Silence Gal užsienyj viskas sviestu tepta, kad Lietuvoj tau taip baisu?!
Pačiulpkit......
nelaukia.. Niekam nieko ir nebus ir niekas nesiruosia ginti sios vagiu ir banditu salies..
@Niekas o tai kas jus puola,kd eisit gint/nesupratau...
@kasmet eina ir eis paprastu zmoniu niekas nepuola, o va tuos prie lovio jau 30 metu rusaipuola.. Taigi spakainiai..
@Musu mūsų nepuola,jusu nežinau..kas tie,,musu''...mūsų tai ne jūsų..kiekviena s vyras turi tarnauti,be armijos mazgotės o ne vyrai
@būtent,ramiai Mazgote ,paaiskink man kaip kiekvienas vyras gali tarnauti kada kviecia loterijos budu mazdaug 1 is 20 ???Ar as kazka praleidau?
@būtent,ramiai na ir sakau musu nepuola, o tave jus kazkas vis puola:)
eikit alaus geriau išgert
eikit alaus geriau išgert
O tai čia iš blūdijančių manote,kad jūsų kas klaus, kaip eina kiekvienais metais,taip eis
@eikit alaus geriau išgert Jei visi masiskai sukiltu .visi jaunuoliai ,ju drauges ,draugai ,tevai ir ttttt .apsuptu issi-gymeliu seima ,tai patikek labai greitai pakaustu .Ir tada butu sitas bardakas greit sutvarkytas ,jokiu loteriju nebutu ,....ruostu rimta profesionalia kariuomene , o neissipi-sinetu su loterijom .
Suprasciau sito karo esme,jei ukrainieciai kovotu uz savo zeme,dabar jie mirsta uz amerikonu zemes ir labaratorojas žmonijai naikint,taip baisu,kad baisiau but negali,ir tame musu vaikai turi eit tarnaut sitiems velniams
kur kur turi ei eit tavo vaikai?
kur kur turi ei eit tavo vaikai?
@As beproti,ne į karą eis,o į eilinę tarnybą kaip kasmet.Ką vartoji?
@kur kur turi ei eit tavo vaikai? cia paskirstymo linijos dirbi, kad skirstai kas beprotis, kas ne?
@ant kokios beprotuk,kur eisi,į karą,tai pas putką ar ne?
@protingi nerašo vėjų tavo boba tvatyt, kol uz anuka kariausi
kam man bobai boba?nesupratau?
kam man bobai boba?nesupratau?
@eisiu neturiu bobos,aš turiu vyrą,ar atimsi,jis tarnavęs, ir gerai,kas vyrai be armijos,tai ne vyrai
@kam man bobai boba?nesupratau? Paskui toks vyras moka vyriškai bobai į snukį užplėšti. O čia tai VYRAS! svarbu tarnavęs ir moka būti agresyvūs.
mamyčių lepūnėliai dažniausiai agresyvūs
mamyčių lepūnėliai dažniausiai agresyvūs
@Vaidas būtina ,mamyčių lepūnėliai,bent lovą pasiklot išmoksit..
@As Sprendžiant iš įrašo, Sočyje, kur yra viena iš prabangių V. Putino rezidencijų, apsivertė gabenanti brangią Rusijos priešlėktuvinės gynybos sistemą „Pantsir-C1“ karinė transporto priemonė. Panašu, kad sunkvežimio vairuotojas tiesiog užvažiavo ant kelkraščio ir nuvirto ant šono dėl sunkaus krovinio.
Vagiu salis.,tegu.tegu kalynius ima tarnauti ,seria veltui ,sedi kaip ponai subines kaso ,tegu mokina kaip kariauti
kalyyyyynius neims,ne pas putką jie
kalyyyyynius neims,ne pas putką jie
@Zose tavęs neims,net bulvių skust nemoki
Nieko baisaus ims pavyzdi is laanzbergių arba is hoholu g
les gaudyt veja laukuose teisingai darys
Į kalėjimą 7 metai ir duoda bauda 50 000

Skaitomiausios naujienos




Į viršų