Švelninamas karantinas – leidžiama bendrauti dviem šeimoms lauke, atlaisvinta daugiau veiklų

Vyriausybė trečiadienį priėmė visą pluoštą smulkių karantino atlaisvinimų. Tarp jų – leidimas bendrauti dviem šeimoms ir namų ūkiams lauke.

Vyriausybė trečiadienio posėdyje nusprendė atlaisvinti karantiną, leisdama bendrauti po dvi šeimas ar du namų ūkius atvirose erdvėse. Atvirose erdvėse gali būriuotis ne daugiau nei penki asmenys, išskyrus šeimos ar namų ūkio narius.

Taip pat Vyriausybė leido didinti paslaugų bei užsiėmimų prieinamumą atvirose erdvėse ribotam asmenų skaičiui. Tai yra, leidžiamos sporto, laisvalaikio ir pramogų paslaugos atvirose erdvėse, kai jos vienu metu teikiamos ne daugiau nei 5 asmenims, išskyrus dviejų šeimų arba dviejų namų ūkių narius.

Taip pat leidžiama lankyti pažintinius ir mokomuosius takus, parkus, muziejus, galerijas ir kitas ekspozicines erdves, zoologijos ir botanikos sodus, esančius atvirose lauko erdvėse, ne didesnėmis nei 5 asmenų grupėmis, išskyrus dviejų šeimų arba dviejų namų ūkių narius.

Leidžiami renginiai, kurių metu neišlipama iš automobilio ir automobilio, kai automobilyje yra ne daugiau nei du asmenys, išskyrus vienos šeimos ar vieno namų ūkio narius.

Leidžiama vykdyti neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimus atvirose erdvėse, kai dalyvauja ne daugiau kaip 5 vaikai, leidžiančia organizuoti neformaliojo suaugusiųjų švietimo užsiėmimus atvirose erdvėse iki 5 asmenų.

Šie pakeitimai įsigalioja nuo kovo 6 dienos.

Nuo kovo 10 dienos leista atnaujinti praktinius vairavimo egzaminus.


Rašyti komentarą...
L
Lola
2021-03-03 14:18:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mes automobiliose nesivežiojam nei karvių ,nei kiaulių,kas čia per išsireiškimas 2 šeimos ir2 ūkiai,išmokit gerbti žmones
Atsakyti
-19

B
Bobute
2021-03-03 14:15:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pyzdon tegul ta mandavoske susikusa tokius leidimus
Atsakyti
-13

S
Skaitytoja
2021-03-03 14:20:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaukių balius tesiasi
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (50)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų