Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Iš kur sukčiai gauna tikslius duomenis? Vardą, pavardę, adresą...kai kuriais atvejais netgi kortelės nr. Ar ne iš banko ta info nuteka?
Bankai galėtų pakeisti asmens kodo reikalavimą kokiu kitokiu klausimu. Nes iš tikrųjų šis klausimas išgąsdina.
Aš tiems pydarams sukčiams pasiūlyčiau man byrką pagraužt ir mano išangę išlaižyt..kodėl jie man niekada neskambina?
tai kad elementariai paskambinus i banka jokios info negausi kol nepasakai asmens kodo kurio jie reikalauja, tai apie ka jus rasot...
@gyt tu bankui skambini ar bankas tau skambina? tai apie ką tu?
@apie ką tu? Bankui tai jis pats skambina,kaip rašo komentare.Čia yra kitas reikalas,jog yra tokių,kurie sugeba įsilaužti ne į patį telefoną,bet nulaužti ryšį ir klausytis pokalbių.Tada žmogus skambina pats į banką,ten pasako savo duomenis,o po kiek laiko tik pyst ir išlenda,kad to žmogaus vardu buvo tai paskola paimta,tai dar koks nusikaltimas įvykdytas.
@Wtf?! Bankai galėtų baigti gąsdinti žmones klausimu dėl asmens kodo.
@gyt Niekas neprašo tą a.k. paklausia keturis paskutinis skaičius, o dažniausiai identifikuoja per bankininkyste arba smart ID, telefonu neprivaloma pateikt viso asmens kodo
Bet kokiu atveju,geriausia vykti tiesiai į komisariatą,nes dabar tokie laikai,kai bet kas ir bet kuo prisistatinėja ir naudoja įvairias telefono numerio maskavimo programas.Toks pinigų troškulys,kai kuriuos kankina,kad tuoj klausysim,jog žmonės sulaukė skambučio iš prezidento ar Kristaus,kuris pateko į bėdą ir jam reikia pinigų arba žmogus tapo išrinktuoju,kurį siekiama apsaugoti.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų