Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Viskas aišku. Cichanouska pasakė Nacionalinio susivienijimo partijos pirmininkui arba meti lauk Sinicą arba turėsi problemų. O problemų niekas nenori
@Darius
Ta debiliška belorusijos saugumo kalė seniai jau turėjo būti deportuota su savo debilu vyru bet ne konservatoriai atsitempė šiukšles ir dabar turėkit
Lietuvoj partija tik inagis prisiknist prie valdzios lovio . Kokios cia taisykles irtvarkos viduj nieks neaiskina ir nesilaiko . Vikas vyksta juoko padauginimui ir akiu dumimui? Kuri partija idejine iir laikosi savo taisykliu ??
Man atrodo , kad jis Petro Gražulio nesantuokinis sūnus , ir panašus ir kalba kaip Petras Gražuilis ir elgiasi Seime panašiai...?
O ar ne visuotinis partijos narių susirinkimas gali šalinti narį iš partijos? O ne kažkokia taryba. Buvo tokių tarybų, kai ir desovietizacijos kuopelė.
@?
Nenusišnekėk
Jeigu NS dauguma pritaria V.S. pašalinimui, jam reikėtų palikti tą prisitaikėlių gaują. O jeigu nepritaria, tada tegu tie cochonouskajos gerbėjai eina šieno ravėti.
vienas lauke ne karys, o žmogus teisingas.
@minkštoji galia
palsokau sinica. Nieko blogo neturiu pries balyarusus, o cikanovskiai tegu savo regiona kuria tevyneje. Musu salis. Mazyte
tv3 slamstooooooooooooooooooooooooooooooooooo
rimti ir geri zmones salinami is partijos ko gero klika ju bijo otv 3 uzkrauna slamsta ant visko
Sinica: sprendimas mane pašalinti iš partijos yra negaliojantis