Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
O kas Lietuva gins jei kas.Ukrainiečiai turi daugiau vaikinų negu lietuviai.Mes maža tauta.Turim saugoti kiekvieną vaikinuką.Ar nepasimokėme iš pokario Lietuvos.Nieks nepadėjo pasipriešinimui,partizaniniam karui.Gerai,kad atsirado tokios aplinkybės ir ja buvo pasinaudota puikiai ir išsivaduota iš priespaudos 1990m.Moterys ,gerai pagalvokite!
Šakalė iš vaikų atėmimo srities, tikrai patyrusi priešų ieškotoja. Š...das neskęsta...
kada siunčiam?
USSR-LTSR geriausi kadrai kpss-kgb-gru a
@o
Reiktų visą ožio bandą su kasčėjum ir broileriu priešakyje, -turėtų surinkti apie 14 tūkst. snukių , - 70 proc. , kurių, - neįgalūs LTSR nomenklatūriniai, senoliai, - OSVOBODYTELIAI.
tai čia visokie kremliniai,botai,varys savo dainelę,ir tiek,jie negirdi,kad nutraukus ugnį ar paliauboms įvykus,jie varo vienodai apie viską,jau visi atmintinai žino jų žodyną.
Lietuvos žmonėms ta Ukraina iš viso nerūpi. Tai tik valdžios žmonių susigalvotas triukas kaip užmaskuoti Lietuvos fisko visose srityse ir skolas Briuseliui. Kadangi ir Ukrainoje visiškas pralaimėjimas, kliedesiai apie tolimesnę paramą yra nesąmonė. Žmonės turėtų vetuoti, protestuoti bet kokią paramą Ukrainai, kuri yra beviltiška, iš senų laikų ten keldavosi dykaduoniai, nusikaltėliai kaip į imperijos pakraštį. Dabar jų palikuonių siautėjimas eilinį kartą bus baigtas tų riaušininkų išžudymu, ir viskas. O koks čia Lietuvos reikalas, kodėl kišasi?
@Bet
nelok,rūpi, žmonėms rūpi ir rūpės, tu nekalbėk už žmones,už Lietuvą,tavo dykaduoniia,ubagai sėdi tavojoj rassasyjoj,ir mums tai nerūpi,va tu tais ir rūpinkis.
Šakalienė su premjere diskutuos apie karių siuntimą į Ukrainą: Ruginienė nori ramiai įsivertinti