Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Sovdemai neturi “švarių” žmonių. Visi bijo Tapino. Pastatė valdomą parodomąjį variantą. Vairuos kiti, Ruginienė tik keleivė. Atrodo ji tą iš dalies supranta. Kalba apie “komandinį” darbą. Būsimus ministrus aptarinėja źiniasklaidoje ne MP, o Sinkevičius.
aktualijos...

Ar “GEROVĖS VALSTYBĖJE“ toks bent vienas yra? - youtube . com/shorts/k4_NwPOil3k
P.S: būtų gerai, kad vietoje 100-o “architektų“ ar “inžinierių“ atvežtų vieną tokį.
```
Tuscia skarbonke...na ir Lietuvai sekasi...cha cha cha...LOL
Kad buvai iki galo atvira viešpačiui Nausėda.Bet gali būti kad ir jis spintoje turi ne vienus griaučius kurių kol kas dar niekas nesurado.Kol kas..Kaip su tuo stojimui į kompartiją jau prasidėjus atgimimui
o siaubeli..ir ji dar čiulba,eik tik makiažo daryt,blakstienų dažyt,o ne premjerauti su tokaiis vingaiis
@siaubas Pagal chemiškuma , mentalitetą pakomentavo Šimonytes Šuns Širdies Šarikovas patarėjas ŠURAJEVAS, kuris seime reikalavo ,kad jam pačiulptu ( video) ,dėl to buvo suteiktas LANDSBERGIJOS valstybės kūrėjo statusas.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų