Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Tai jo profesija gėjus?Jis iš to pragyvena? Nes jeigu esi profesionalus vairuotojas, tai visi supranta, kad tu gyveni iš barankos sukinėjimo.
@Opa
Geriau būtų TIK profesija. Tačiau panašu, kad jam tai gyvenimo būdas, mentalitetas, vyrą paverčiantį jo parodija, žmogų paverčiantį gaidžiu. Graudu matyti tokį vaizdelį.
Lauk gaidziu!!!
baisu
@Rimas
O ne. Kitoks žmogus, kaip baisu
šiandien seime gėjai ryt pedofilai.poryt žmogžudžiai.ko norėti bananų šalis
@Arunas
Laukiniai vakarai, nėr ko norėti Dar gerai kad nėra taip kaip Amerikoje kur ginklus laisvai nešiojasi, nes tuoj ir šaudyti pradėtų vieni kitus
Ligonis nežino kam jam duota subine
Ligonis nežinantis kam devas vyrui dave subine
Kiek turėjo atidirbti,kad į seimą tokie iškrypėliai praslystu.lupos ir užpakaline istino
Jau turės Gražulis draugeli,neliudna bus.nebus Petrui laiko dukra prižiūrėti,išvargs vargselis
Gali jis prisipažinti.gali neprisipazinti,gal niekas kad esi iskrypelis galvoji nesužinos?čia Lietuva,čia lietūs lyja.
Aš suprantu čia gal normalu daugumai. Bet aš tikrai nenorėjau nenorėčiau kad mano vaikai matytų toky seimo nari kuris yra ne tu tradicijų. Dar neto ko kolegė Ausra su jo draugeleis nori legalizuoti kanapias. Kaip atrodys eina y mokykla vaikai 10metu su kaseku burnoje ir niekas nieko nesako nes čia normalu yra seimo narėms vaikų teisėms. Vapse vaikų teisėms yra dabar viskas normalu vaikai mušasi, keikiasi vidurį gatvės rūko geria, šaunuolis vaikelis gi jis turi teisias kur jam viskas leidžiama. Nes tėvų teisių nėra. Blt aš nesuprantu kam balsuoti už gėjus ir leizbietes. Žmonės kur Grazulis dingęs? Apginti leiskim Grazului mūsų vaikus nuo gėjus lesbieciu ir pedofilu. Nes jai gėjus lezbiete seime ir čia normalu tai tuoj pedofilai eis y šeima ir sakys čia gi normalus jis šeimos žmogus jis gi turi sūnų ar dukra. Valio mes laisva Lietuva valio!!!!!!
@Debilu salis
Ar pirmą klasę baigęs?
„Profesionalus gėjus“ Raskevičius apie savo sūnų: „Tai yra mano gyvenimo dalis“