Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
tai iki pavasario saikos žinios rodys šita dvasios ubaga
@gaila Taves pydaro net ant tvoros nerodis !!
kosmaras o ne kandidatas kaip galejo jis konstitucija aiskint.... geda gili gili geda
Teisės Minedas
gieda gaidelis savo neomarksizma....
Na, nežinau, nežinau. Gal. Nesu tikras. Trūksta informacijos.
Prabilo viduramžių nukrypėlių atstovas.
Blogai,kai teisės sutapatinamos su laisvėmis.Pastarosios iškeliamos aukščiau už moralę,moralė trukdo laisvėms.Todėl įstatymais stengiamasi įteisinti amoralę,nustumiant moralę į paraštes ,pavadintas XIX a. atgyvenomis...Su moralės praradimu prarandam dalį savęs,dalį sveiko mąstymo,dalį išminties.To pasekmėje peržengiam Dievo užbrėžtas ribas žmogaus,tautos klestėjimo būtinumui.Už peržengtų ribų ateina destrukcija.
Kur savo meilužę protegavo ... Aiškios jo vertybės, žmogus kuris sulaužė priesaiką ir melavo žmonai negali būti prezidentu.
@Čia šitas Nekliedek, avine !!!
@Avikailis "Konstitucinio Teismo (KT) pirmininkas Dainius Žalimas į komandiruotes užsienyje vežėsi ir savo meilužę Ingridą Danelienę.
Savo širdies ir kitų reikalų damą D. Žalimas buvo paskyręs šio teismo kanclere. "
@Nebūk avinu domėkis Fui, kaip nešiuolaikiška. Būtų vežiojęs į komandiruotes kokį ingridą danielių, tada taip, dabar...dabar daugelis aukštų valdininkų taip daro, ir ką? Daugpatystė, pamanyk, kaip "katalikiška".
Čia šitas veikėjas, kuris labai virkavo, kad Lietuva neįsileidžia nelegalių migrantų. Nepamiršom, nepamiršom!
@olo Žmogus mato siaurai tik asmens teises.Nemato hibridinio karo.Nemato priešo,kol negauna kulkos kakton...
Lietuvoje žmogas turi tik 1 teise - būti kienonors vergu.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų