• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienį Kaune per perėją ėjusį vyrą automobiliu partrenkęs Kauno meras Visvaldas Matijošaitis teigia atsiprašęs nukentėjusiojo. Jis tvirtino važiavęs lėtai, tačiau persirikiuojant, pėsčiojo nepastebėjo. 

5

Pirmadienį Kaune per perėją ėjusį vyrą automobiliu partrenkęs Kauno meras Visvaldas Matijošaitis teigia atsiprašęs nukentėjusiojo. Jis tvirtino važiavęs lėtai, tačiau persirikiuojant, pėsčiojo nepastebėjo. 

REKLAMA

„Po eismo įvykio pirmiausia paklausiau nukentėjusio, kaip jis jaučiasi, ar galiu padėti atsistoti, tačiau jis atsakė, kad atsistos pats.

Tą padaręs paėjo kiek toliau į kelkraštį. Greta stovėjusio kito vyriškio paprašiau, kad iškviestų greitąją pagalbą. Nukentėjusiojo nuoširdžiai atsiprašiau, jo kontaktus turiu ir jei jis liks gydymo įstaigoje, būtinai aplankysiu“, – Kauno miesto savivaldybės atstovo atsiųstame komentare cituojamas V. Matijošaitis.

REKLAMA
REKLAMA

Mero žiniomis, partrenkto vyro sužalojimai nežymūs, tačiau V. Matijošaitis paragino sulaukti medikų išvadų.

REKLAMA

Pats V. Matijošaitis, komentuodamas eismo įvykį, kurio metu sužalotas vyras, nurodė, kad Pramonės prospekte nebuvo atliktas kelio ženklinimas, o jam pačiam esą galėjo pritrūkti atidumo.

„Šioje gatvės atkarpoje prieš porą savaičių buvo paklota nauja asfalto danga ir kelininkai nespėjo atlikti horizontaliojo ženklinimo, o man pritrūko atidumo. Nors važiavau pakankamai lėtai, tačiau persirikiuojant nepastebėjau nukentėjusiojo“, – tvirtino V. Matijošaitis.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip Eltai sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Odeta Vaitkevičienė, pirmadienį, 12 val. 4 min. pranešta, kad Pramonės prospekte automobilis „Rolls-Royce“, vairuojamas Kauno miesto mero, pirminiais duomenimis, kliudė per pėsčiųjų perėją ėjusį 30-metį pėsčiąjį, kuris dėl patirtų sužalojimų pristatytas į gydymo įstaigą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Meras vairavo blaivus“, – nurodė policijos atstovė.

Apie vyro patirtus sužalojimus detalesnė informacija nėra skelbiama, tačiau, pasak O. Vaitkevičienės, nukentėjusiajam pavojus gyvybei negresia.

V. Matijošaitis automobiliu pėsčiąjį buvo partrenkęs ir anksčiau. Tai buvo įvykę 2018 m. Kaune, kai miesto mero vairuojamas „Porsche Panamera“ Šv. Gertrūdos gatvėje kliudė vyriškį. 

REKLAMA
Pėstysis PRIVALO !!! įsitikinti, kad jį praleis automobiliai, tik tada žengti į perėją yra saugu !!!
Tai, kad šis vyriškis kažkodėl pats ( tarsi specialiai ) šokinėja po mašinomis! Tereikia labiau apie jį pasidomėti!
Svarbu, kad nepartrenke jau anksciau partrenkta. O , kad kalti yra kelininkai ir asfaltas, tai yra visiems senokai aisku dar nuo skvernelio laiku.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų