Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
kai panelė viešai ėmė skalbti savo apatinius, kunigas parodė, kad bažnyčioje paradui vadovauja davatkizmas
@ne popiežius, bet Aš ožką tvarte tyliai rūrenau ir irgi bažnyčioje vargonais grojau. Bet kai ėmiau ožką rūrinti vidurį kaimo, tai kunigas iš bažnyčios išvarė. Persiprašau, pupuliuk, gal ir man advokatu pabūtum?
Kodėl jie visi save taip reklamuoja? Normalios orientacijos žmonės gyvena be jokios reklamos.
Gėjai tempdami savo privatų gyvenimą į viešumą, dar sugeba kaltinti visuomenę, jog ji nenorėdama to matyti ir girdėti, pažeidžia pyderasų teises!!! Ar žinote didesnį įžūlumą?
@Įžūlumas Visa ta iškripėliška mažuma tesiog sėkia VALDŽIOS.JU TIKSLAS:NORMALUS PADARYTI IŠGYMYLIAIS,O PATIEMS LAIKYTI SAVES TRADICIONALAIS
Tai kaip bus su Adomu ir Ieva?Viskas butu normalu,jei zmogus toks gimsta,tik demonstruot nereikia,o ir kokia santuoka? Normalus nesituokia,o cia..Net nesapnavom iki tokiu absurdu
Tauta skanaus....
Panašus straipsnis apie tą patį buvo vakar. Absoliuti dauguma žmonių pateisino kunigo veiksmus ir nepritarė nukentėjusia save laikančia pedoseksualei. Bet matyt, toks žmonių požiūris kažkam iš redakcijos nepatinka, tad šiandien iškepė naują straipsnį su pretenzija visuomenei.
Jokia lesbė, jokia politikė ir jokia partija, neturi teisės kištis į bažnyčios vidinius ar išorinius reikalus!
Niekas jos nebūtų atleidęs, jeigu ji būtų elgusis kaip visi normalūs žmonės: visuomenėje elkis pagal visuomenės normas, o savo privatų gyvenimą gyvenk už uždarų durų. Tačiau kai panelė viešai ėmė skalbti savo apatinius, kunigas parodė, jog bažnyčioje to daryti nepridera. VISIŠKAI PRITARIU KUNIGUI!
Svieto pabaiga. Padugnės diktuoja gyvenimą.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų