Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Visas meškas - į Vilnių!
Poh..i ta meška, debilai co2 matuoja
Meška blaškosi po centrą,tarnybos išsigandę,pasislėpę
Bekunskys,che?
Rusijos agentas Michailas atėjo i Vilniu surinkt žvalgybines informacijos
Kol ką užpuls-tai tik laiko klausimas
Jau laksto po Vilniaus centrą
gamtosauga sutverta israsyti bauda kokiam zvejui be bilieto ar kaimieciui su senu opeliu ,o cia MESKA
Tą prasme briedis lakstė niekas nieko, meška laksto niekas nieko :D tas Vilnius tik apie šiknaskylėmis gerai tvarkosi, turbūt laukia kol koks uždirbantis didesnes pajamas su išsilavinimu nutrenks tą meška :)
@UVkss
O tai kas ka turetu?
@hmz
Yra gamtosauga, medžiotojai, paima su šautuvu viena strėlikę į užpakalį tai meškai ji užmiega ir perkelia kur saugu, bet kaip matome mūsų gamtosuga tik už laukinius tuoletu sbausti moka, o medžiotojai pilvakojai tik iš mokštelio atsisėdus moka šauti... apgailetina
@dtertre
Baiktu o kas uz tai sumokes? Is meskos tai nepaimsi
Meška atėjo į Vilnių paklausti konservatorių, kodėl jai su tvora užtvėrė kelią į Baltarusiją.
@Landsbergi išeik, bjaurus baily
Psichoneurologiniame pensionate šiandien šventė: atrišo rankas ir net internetą įjungė.
@Mikas
Von, tvartelin nesmirdejes čia ..
@Landsbergi išeik, bjaurus baily
nurimk.
@Landsbergi išeik, bjaurus baily
Oi kaip matosi kad senas diedas esi jei ruskių filmukus cituoji. Tai gal tu pats islysk nes gudrus vatagalvi rašyti už ekrano.
@Landsbergi išeik, bjaurus baily
Benkunskas - tušča vieta ! Sostinė yra jo valdoma teritorija, bet jis sugeba tik LGBT paradus rengti, siaurinti gatves ir "statyti" stadioną..
Benkunskas - tušča vieta ! Sostinė yra jo valdoma teritorija, bet jis sugeba tik LGBT paradus rengti, siaurinti gatves ir "statyti" stadioną..
Po Vilnių toliau blaškosi meška – užfiksuota judrioje gatvėje: būkite atsargūs