Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kodėl tik dabar klykti ėmė?
Kodėl tik dabar klykti ėmė?
Juk kontrabandiniai balionai urmu skraidė ir 2023 m., ir 2024 m. prieš šhimonko ir debilotaitės, bet niekas oro uostų neuždarinėjo ir netgi sakė - nereikia sureikšminti. Kaip tik atsiverčiau 15 minučių: "2024 m. Kūčių vakarą meteorologiniais balionais atskraidintas cigaretes rinkęs Šalčininkų r. gyventojas nubaustas už kontrabandą...."
@Kodėl tik dabar klykti ėmė? Pėdo konservų šnipų partiją su meslitos direktorium nebuvo vadinama 5kolona
@Kodėl tik dabar klykti ėmė?
Šimonytė: nederėtų kelti panikos dėl meteorologinių oro ...

eLeRTė

2024-10-02 — Šimonytė: nederėtų kelti panikos dėl meteorologinių oro balionų galimos žalos saugumui.
Tuoj išlis su pretenzijomis Baltarusojos prezidentė Cichanouska ir Baltarusijos Imperatorius Cichanouski ir išsigandęs komunistas vėl atidarys sienas.
@Andrius Reikia prašyti Lukašenkos atleidimo. Siųsti pan Kondratowicz, tovarišč Ruginene į Minską nusižeminti ir maldauti atleidimo! Gal Lukašenka ir susimylės!
@Baltrausijos KGB pataria Tam yra Švenčionienė.
Durniu laivas. Kas kentes nuo tokio atsako? Ne tie kas leidzia tuos balionus bet paprasti lietuviai ir baltarusiai kurie kerta siena. O faktas tas kad Lietuva nesugeba jau keturias dienas numusti keliu balionu. Vadinasi gynyba duo dronu karo atveju neegzistuotu.
@Jonas O ko ten važinėt ?
Draugas gyvena maskvoje ir naujausios žinios parašė ir atsiuntė video maskva atakuoja dronai Ukrinaičių. Uždarė gatves prie kremliaus rusai, nes atakuos Kremlių kalba
@Karlė O tau niekas vienos vietos neatakuoja sopinge vibratoriu nusipirk veiklos turesi
@Z1000 P... sk n... Dvesena
@Karle Maskvą ukrai sunikins ir tavo drauga sliekams susers liks tik vibratorius į visas skilęs ant abidos
@Karlė ir gerai taip ir reikia
jo bet balionam pohui ta siena, ten ciuju per telegrama suderina viena gauna gps singla kitas bapkes ir viskas
Vien cigarietos skrenda, o bulbų ar vaistų gal užsakyt galima? Kaip suprantu pristatymas be trukdžių vyksta...:)
kgb grybę ir konslibus teisti reikia
kgb grybę ir konslibus teisti reikia
Kai kgb grybė pagal jankių diktatą nei iš šio, nei iš to puolė Lukašenkai į atlapus, ėmė spjaudytis ir Lietuva vienašališkai nutraukė buvusius dvišalius susitarimus tarp Lietuvos ir Baltarusijos dėl abipusės sienų apsaugos - įdomu kaip tada reagavo
NATO Neturi kiaušų Jei būčiau vietoje trumpo senai būčiau įsakęs bombarduot Kaliningradą ir ne tik į karinius objektus, bet su bombonešiais B2 į civilius. Rusas ne žmogus rusas pasiutlige sergantis gyvulys
@Karle Tau moka už karo kurstymą?
@Karle Dėl Lietuvos saugumo tave, nuopisa tu nacistine, privalu sugauti ir visam gyvenimui į palatą prie vasileusko
@. Išnyk senas komunistinį gaidy
@Karle Taigi tavo draugas gyvena Maskvoje tai jis didesnis gyvulis tuoj ji ukrai nudes
bulbashai i ikeja mackboi gales vaziuot
Laukiam prezidento paaiškinimo kaip sienos punktu uždarymas sustabdymas kontrabanda oru!!! Gitanai parodyk pautus išeik pasikalbėti su tauta
@Grikis bielorusų agentai bus priversti leisti pinigus LT. O tai didesni nuostoliai nei kelios dėžės cigarečių.


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų