Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI

nauseda, Dabar pirks 44 tankelių už 2 MILIJARDUS. 1 tankelio kaina- 40 MILIJONŲ. Tai Kauno stadiono kaina!!! KAS TAI ??? PARAMAI JAUNOMS ŠEIMOMS Būstui PINIGŲ kelių Eurų NĖRA, BET GELEŽIUKAMS UŽ 2 MILIJARDUS YRA? KAS tai?? Kokios varganos Žmonių Pensijos. Ar Jie blogiau dirbo už vokietį ar švedą??? Pensijas gali sutvarkyti per DIENĄ!!! Kaip ir nulėkt į Ukrainą. Sodroje pinigų yra, 3 MIlijardai. Kas užbūrė nausėdą, kad ištisai varo tankų psichozę???
svarbios aktualijos...

Jei Jums tai rūpi, tai žinote ką daryti...,
peticijos . com/reikalavimas_seimo_nariams_del_kreipimosi_i_kt_dl_nt_mokesciu
susitikimai su poltergeistu
Kodėl nebelaksto į Ukrainą?
Mente, Fas!
Nuoseda varyk zelionkai pačiulpsi.
VYRAI SLAPTA MINĖJO ŽALGIRIO MŪŠIO METINES IR LITUANIKOS SKRYDŽIO METINES, BIJOJO GARSIAI ŠVĘSTI,KAD VOKIEČIAI NESUPYKTŲ
Anot šalies vadovo atstovų, oficialiai viešinamuose darbotvarkės kalendoriuose neatsispindi kita kasdieninė veikla, tokia kaip pietų miegas, gulėjimas ir nosies krapštymas
tie dantukai isversti
...čia Lietuva miega, o jie visi „dirba“, kaip veršeliai prie karvės tešmens...
Darbotvarkės pustuštės nes palikta laiko evakuacijai,jei iš Baltarusijos vėl vėjas įpūstų kokį faneros gabalą. Byvis su spartanu,paršelis iš angry birds į bunkerį.
@A ; greičiau jau per upelį.
Nuo to turėtų priklausyti alga.Jie yra tautos samdiniai. Jei nedirbi,- nemokamas atlygis.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų