Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Maziau gerk ir neberukyk - nustosi matyti gyvulius.
gyvuliai is puoduku birzgalo negeria
Ei valdžia, tu mąstyk logiškai jog ten praeina beveik pusę milijono žmonių, tai ar sunku big.kontikus pastatyt Ale logikos nulis.
Baikit baikas mėtinį . Tai parodo kad savivaldybės atsakingi asmenys nesirūpina tvarka. Na protelio matyt trūksta. Jiems nedašunta, kad žmonių būna visada be galo daug. Tai reikėjo didelius šiukšlių 1-2 konteinerius pastatyti, o ne mini konteineri(dėl vaizdo) ir problemų išvis nebūtu
O kodėl tie pasipiktinę nesurinko į maišus ir namo neparsinešė? Čia kaip glušelė tumberg ar kaip ji ten, pati daro jovalą prieš viską protestuodama.
Aš irgi buvau nuvykęs prie eglutės, pasivaikščiojau, apžiūrėjau, viskas labai gražu, nėra jokių šiukšlių. Dabar sėdžiu viename prestižiniame sostinės klube, gurkšnoju 1979 metų derliaus Renno de Caberle vyną, grožiuosi sostinės vaizdais ir neužilgo važiuosiu į savigynos treniruotę.
Torgovcai lupa kosmines kainas už visokį aliejuje virtą ir kitokį šlamštą - tegul ir pasirūpina šiukšliadėžėm. Gal žmonės namo šiukšles turi neštis, paskanavę kainų kaip geriausiame restorane, kai kurie net į kitus miestus?
@Jo Ar žinai,kiek tie prekeiviai moka už vietą,tai jie dar ir aplinką turį tvarkyti.Tas pats ir per Naujus metus vyksta,sunku papildomai pastatyti šiukšliadėžių
@Laima va su tom siuksledezem taip ir vykdomi teroro aktai.
dvi perpildytas siuksliadezes rado ant viso Vilniaus. Baisu gyvuliai kaip taip galima.
Tai, kad Vilniaus eglę dažniausiai lanko ne vilniečiai.
@Turgaus kioskas Tai. kad tų vilniečių tikrų belikę? pagrinde suvažiavę iš visų pamiskių artojai, kurie vadinasi vilnieciais
Tvarūs vilniečiai nevalgo namuose ir namuose kavos negeria, jie geriau dešimčiai minučių nuvyks iki eglutės, ten nusipirks šlamštmaisčio pakuotėse ir vietoj to, kad parsivežtų jas dar prišiukšlina. Atsilupėliai

Skaitomiausios naujienos




Į viršų