Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nelabai tikiu brolių ir seserų norais.Esu susidūrus su panašia situacija.Mano globotinių taip pat ieškojo broliai ir seserys.Nežinau ko jie tikėjosi ,gal buvo tik įdomu susipažint ,tačiau vėliau pasidarė tie našlaičiai niekam neįdomūs.
Kukulaičiui į nosį ipist reikėtų už vaiku pardavinėjimą,kur žiūri atsakingos institucijos tai juk prekyba žmonėmis.
@Henris Kur ziuri atsakingos instancijos? Ir asilui aisku kad ranka ranka plauna,as uz lietuvybe o tariamos instancijos isikibe butent i ta mergaite iskovot per asaras ir krauja bet kad tik i n,zelandija o nepalikti lietuvaites lietuvoj,pinigai visagaliai,net slykstu skaityti informacija
Jokiu išvežimu vaiks turi augti tik mūsų tevinej.As uz tai.
@Nijole Tai pasiimk. Vaikas turi galimybę augti normaliose sąlygose. Verta pažiūrėti įtėvių įkeltas nuotraukas. O brolis bedarbis prisidaręs vaikų. Geriau Anglijoje vaikų namuose? Nes kitaip ir nebus. Mergaitė taps nemokama brolio vaiko aukle. Taip geriau?
@Nijole Tėvynė

Skaitomiausios naujienos




Į viršų