Neeilinis įžūlumas vienoje Panevėžio gimnazijų: nuotolinėje pamokoje demonstravo lytinius organus

Įžūlus incidentas vienoje Panevėžio gimnazijų – čia nuotolinės pamokos metu prisijungęs vienas iš dalyvių pradėjo demonstruoti lytinius organus. 

Pasak Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausiojo specialisto Tado Martinaičio, incidentas užfiksuotas praėjusią savaitę. 

„Praeitą savaitę buvo gautas pranešimas apie tai, kad vykstant nuotolinėms pamokoms tarp vyresniųjų moksleivių vienas iš prisijungusių asmenų parodė savo lytinius organus“, – sako T. Martinaitis. 

Apie išpuolį policiją informavo pamoką vedusi mokytoja. Pasak T. Martinaičio, kol kas nėra aišku, kas pamokos metu demonstravo lytinius organus – moksleivis ar iš išorės į pamoką įsilaužęs asmuo. 

„Asmuo buvo įvedęs vardą, tačiau vardas nieko nesako, ten nebuvo nurodyta pavardė“, – sako T. Martinaitis. 

T. Martinaitis negalėjo pasakyti, kas demonstravo lytinius organus – vyras ar moteris. 

„Lyties įvardyta nebuvo. Pagal vardą, kurio buvo pasivadinęs vartotojas, būtų galima manyti, kad tai buvo vyras“, – reziumavo T. Martinaitis. 

Pasak gimnazijos direktorės Daivos Dapšauskienės, pamoka, kuomet įvykdytas išpuolis filmuojama nebuvo. 

„Mes nefilmuojame pamokų, nebent vyksta pamokos, kada reikia filmuotis – tada kiekvienas mokinys atskirai informuojami. O ta pamoka nebuvo filmuota – tai buvo eilinė nuotolinė vaizdo pamoka“, – sako D. Dapšauskienė. 

Gimnazijos direktorė sako, kad kol kas įvykio plačiai komentuoti negalinti dėl vykstančio tyrimo. 

„Aš visko atskleisti negaliu. Mūsų gimnazija tik užfiksavo patį įvykį ir mes pateikėme pareiškimą policijai. Toliau tiria policija, todėl dėl duomenų apsaugos ir tyrimo eigos mes nieko negalime pasakyti. Pats faktas įvyko ir yra užfiksuotas“, – teigia D. Dapšauskienė.


Rašyti komentarą...
M
Mokytoja
2021-02-23 12:57:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas žmogelis neturi vertybių ir galvelėj tuščia. Jo visas turtas, ką turi kelnaitese. Jis tik tuo džiaugiasi ir didziuojasi: turiu su kuo sysioti.
Atsakyti
0

L
Logika
2021-02-23 19:11:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
"T. Martinaitis negalėjo pasakyti, kas demonstravo lytinius organus – vyras ar moteris. " O tai lyties organai nėra , būdingi tam tikrai lyčiai ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų