Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Nauseda pats komunistas, o tauįkia visokias nesąmone, o ir dirba ne LT naudai. Tegul nauseda pasako garsiai, ar mes dar turime suverinitetą? Nausėda, ar Lietuva dar turi SUVERINITETĄ? AR JAU PARDAVEI?Noriu priminti, kad tu tarnauji LT pjliečiams, o ne mes tau!
Turėčiau gerbti vadinama prezidentu žmogų , bet kažkodėl tokia mintis nekyla,o jaučiukad tas žmogus to nenusipelnė
Johana
Prezidente, nesistenkite tapti socdemų vadu,jums nėra jokių šansų,ta partiją dar turi daug potencijos ir netrukdykite jai dirbti. Ko verta užsienio politiką ir prieš ir dabar,stebime,vykdykite Konstituciją.
Niekam jis neįdomus..... KGB šnikas....
Bankų statytinis neršia tik ikrai neappvaisinti
Ponui prezidentui labai nepatinka tiesos sakymas. Juk norint padėti Ukrainai nebūtina bučiuoti Zelenskio padus.
@Žemaitė.
Teisingai, klausykite Žemaitaicio, jis jūs atves į ateitį šviesią. Kodėl Lietuvos kaime tokie tamsūs žmonės, prasigere visi, ar ką?
@@ Lietuvė
Kokia tamsta lietuvė, ar pagalvoji kad ir pati iš kaimo ir be kaimo "neėdus" būtum
Ponas prezidente tą atmosferą jūs ir seimo pirmininkas ir kaitinate. Gal geriau dirbti prezidento darbą nei listi i premjero .dirbkite sąžiningai kiekvienas savo darbą ir viskas bus gerai. Ir pagaliau palikit Žemaitaitį ramybėje. Jums nepatinka kad jis kalba tiesą.
@Ačiū
Kokią tiesą jis kalba? Kaimiečiams makaronus ant ausų kabina. Tiesiog sunku patikėti, kad Lt tiek žmonių, kuriems mąstymas nebūdingas.
@O tai
Iš kokio tamsta kaimo ir kokius makaronus jums užkabino
Kad zemaitaiciui blogai su galva matosi
@N
Matyt nausedos baudziauninikas rašo
Grynas pukutis ne prezidentas
REKLAMA
REKLAMA
Nausėda ragina nebekaitinti atmosferos dėl koalicijos: matysime, kaip geba ar negeba dirbti kartu