Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Nupušo valdžia ir direktoriai, jūs turite proto ir teisę gauti mano privataus gyvenimo detales, mokai vaiką tai ir mokink, už tai algą gauni, kad ir kapeikos, bet tokį kelią pasirinkai, kaip aš ir iš ko gyvenu, ne jūsų reikalas, vaikas prisijungęs vadinasi pamokoje, ir nėra ko kiekvienam klapciukui žiūrėti kaip mes gyvenam, gal aš pa trusam telika žiūriu, nes mes vieno kambario butą Kaune turim, ir ką, kad vaikas online mokosi negali išvažiuoti. Balamutai jus, gryba pjaunat ir bandot vaidinti dirbančius
@Piktas
Gerbiamas pilieti, niekam jūs neįdomus po tais vuenais trūsais. Tokua liūdna tiesa. Viskas dėl jūsų vaiko,
@Piktas
Pasirinkite foną, suliekite vaizdą - kiekviena platforma tą galimybę suteikia ir nebus matyti kokioje aplinkoje jūs sėdite, matysis mokinys ir ką jis jeikia
@Piktas
O kodėl jūs tuo metu kai jūsų vaikas mokytis turi, ne jam padedate, o trukdote - žiūrite "pa trusam telika". Taigi, jūs vaikui nesudarote sąlygų mokytis....
Per kameras pornucha žiūrėt
O ką daryti tiems vaikams jei gyvena vieno kambario bute,ir abiems pamokos tuo pat metu.
O jei neturi kameros?
@Tomis
Šiais laikais kapeikas kainuoja ta kamera. Depozitą rinkdamas per dieną tris nusipirksi.
@Giedrius
Tai vaikam siulai i pamokas eit ar depozita rinkt? Galvok ka sneki tamstele
@Giedrius
Kapeikas? Tu kameros gal ne pirkęs? Asilo galva.
@Giedrius
Nusišneki konkrečiai
@Tomis
Telefoną tikriausiai turi su kamera ir internetu
@Onutė
Kai kuriems vaikams tėvai neduoda normalaus išmanaus telefono, o duoda mygtukinius, tai reiškia ne visi gali naudotis telefonais per nuotolinę pamoką
Didmiesčiuose bent interneto ryšys spartus. O mažesniuose miestuose, kaimo vietovėse tai neįmanoma, stringa. Arba garsas, arba su vaizdu bet nutraukiama ir nutraukiama transliacija. Yra vietų, kur apskritai mobilus internetas neveikia. Nėra sąlygų Lietuvoje tokiam mokymuisi, paslaugų tiekėjai taupė, neinvestuodami geriau pelną kaupia.
@Gintaras
Pritariu Gintaruj, tiekejai net neinvestavo i sauguma
@Gintaras
Visur galima įjungti neutralią aplinką ar kitą siūlomą vaizdą, jokios aplinkos nesimato. Neįjungus kameros, nesiklauso, aktyviai nedalyvauja pamokoje. Viskas žinių labui, manau. Daugiau pozityvo šiuo sunkiu laikotarpiu. Jei neveikia internetas, trikdžiai, nenorime jungti kameros, tai teks patiems tėvams mokyti, tokia galimybė yra.
@Skaitytoja
Tuos visus fonus, bent mano vaiko mokykloje draudžia mokytojai ir rašo pastabas.
@Gintaras
Net ir didmiesčiuose, jei visa klasė susijungia su kameromis, internetas nepaveža. Arba turi būti naujausia super galinga įranga.
Vienerių metų senumo kompiuteris su šviesolaidžiu internetu "lagina" Kauno centre, nes nepaveža visos klasės kamerų srauto.
Protingi mokytojai prašo net garsą paeiliui po vieną įsijunginėti. Ir tai kai kuriems mokiniams stringa.
Vienerių metų senumo kompiuteris su šviesolaidžiu internetu "lagina" Kauno centre, nes nepaveža visos klasės kamerų srauto.
Protingi mokytojai prašo net garsą paeiliui po vieną įsijunginėti. Ir tai kai kuriems mokiniams stringa.
Mokyklos įspėja: jei mokinys neįsijungia kameros – neįskaitomas dalyvavimas pamokoje