Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Jis turėjo buti arba invalidas (fizinis) arba invalidas (protinis) p.s. sakau tai iš širdies (o nelazdavodamas)
@Šiuo atveju Jus cia turbut apie save ?
Dieve ,Dieve...o kaip pagalvoji , Jėzus Marija...
spalvotiems yra garbė, išdidumas, pasididžiavimas, jei baltasis pasirenka ją. ypač vertinama vyriška baltųjų giminė. kaip dievybė. koks ilgas ir sunkus atsikratymo procesas, kai įvyksta prablaivėjimas. žinau iš artimų žmonių patirties.
silpna pas jį net tik savidentifikacija (kaip lietuvio, kaip krikščionio), bet netgi genai, vaikams vos vos kažką perdavęs, galima sakyti nepabaltavę visai.
Ji gerai pabirbins pro šikna tą juočke.jam taip patiko kad vede
Tas vyras matosi labai pislus
Tai yra mūsų valstybės naikinimas. Per maisto išvežimą, restoranus ir kirpyklas užsienietiškas , veistis pradeda tos šiukšlės. Migrantai iš artimųjų rytų sunaikino Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos eismą. Pastovus priekabiavimai prie moterų per džihad taksi, ir gatvėse. Apkrauta sveikatos systema, naudojmi resursai. Karo atveju šita teherano divizijos durs mum peiliu į nugarą. Žudys, prievrtaus, vogs.
@VILNIUS Šaligatviais jau nesaugu moterims su vaikais. Džihad paspirtukai, ir mopedai pastoviai terorizuoja. Mačiau kaip islamistas vežė picą per vaikų aikštelę kur žaidė vaikai. Tai jau beveik paskelbimas karo mūsų tautai.
@Sostinė Taip, paspirtukai - nelaimė. Esu nukentėjusi nuo paauglės paspirtukininkės,kuri skubėjo į treniruotes. Esu dėkinga savivaldybei, kad mieste, kuriame gyvenu, žaliųjų paspirtukų neliko.
Kada šalia tavęs atsistoja suprakaitavęs negras, tokia smarvė kad baisu. Neįmanoma stovėti šalia, o jeigu koks juodas bėgikas prabėga - visa gatvė smirda..
@M Bet kada atsistoja baltas suprakaitaves tikrai ne maziau smirda . Geda geda uz toki komentatoriu mentaliteta .
Tikra Lietuvė neparsidavėlė
Tikra Lietuvė neparsidavėlė
Petrai varyk pas musulmonus ,tau ne vieta čia
Greit visą Lietuvą užims juodžiai ,reikia įstatimus keisti ,kad Lietuva neišnyktų
@Tikra Lietuvė Kaip tik vaikščiojau vakar prie Gedimino prospekto, kai vyko Sostinės dienos, akys ant kaktos užlėkė. Ten tiek daug juodaodžių, angliškai šnekančių (jaunimas dauguma), indų. Ir dar indų vėliava buvo. Tai pagalvojau, kad ne Lietuvoje esu. Praeitais metais tiek daug kitataučių nebuvo per Sostinės dienas.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų