Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
nesuprato ,,medikes,, zinutes.,-,medike,, pareiske,kad nepriimines rusu tautybes,nekalbanciu lietuviskai ligoniu.bet ukrainiecius rusiskai konsultuos.tai sita ,,medike,, ne kalbos problema padare,o nacizmo.
@ministre
tai gerai ,nacistam ,nacistiskas su.das!
@ministre
nes ukrainiečiai kurie neseniai atvyko į Lietuvą nemoka lietuvių kalbos, o rusofašistų kiaulės gyvenntys Lietuvoje 50 metų tos kalbos nesimoko. pajautei skirtumą tarp nelaimėlių karo pabėgėlių iš Ukrainos ir Lietuvoje bujojančių rusofašistų kiaulių?
@xxL
sita ,,medike,, ir uzsiima diskriminavimu-ji leidzia sau diskriminuoti rusakalbius ligonius,pagal ju buvimo laika Lietuvoje ir atvykimo priezasti.kas jai tokia teise suteike?
Štai po truputėlį ir ryškėja šiuolaikinės vyriausybės impotencija ,tai kaip tie "konservai",?ar buvo skatinama agresorių kalba? Palaukite dar pusmetį ir vaizdelis išryškės visu gražumu....ške baigiau
Valiooo!
@Piskiet kacapus per visus galus!
Ignalinoje dar biski Vilniuje ir Klaipėdoje pilnas ruskij liodi zemlia varykit laukant tuos atvykėlius kitaip putins begs gelbėti pribaltikos rusus ir okupuos.
Visi sutrikimai informacijos teikimui, operacijoms, procedūroms surašyti lietuviškai. Jeigu kam nupjaus, tarkim, koją, o tas vėliau pareikš, kad pasirašė sutikimą būdamas netinkamai informuotas, nes ne viską, kas parašyta lietuviškai, suprato, kas tada atsakys?
@Problemijus
šita ministrė tikrai neatsakys. Ji tik sako kad rusas visur būtų aptarnaujamas jo kalba nors valstybinė kalba nėra rusų.
Deportuokit rusofašistus ir baltarusfašistus iš Lietuvos su teisto premjero palucko viceministru.
Nors medikai gerbia Lietuvos Valstybinę kalbą .
Tegul samdo vertėją.
Kiek galima kartų aiškinti , kad čia ne ruskynas, o Lietuva su savo kalba
Tegul samdo vertėją.
Kiek galima kartų aiškinti , kad čia ne ruskynas, o Lietuva su savo kalba
@Pagaliau
tik ruskyno kiaulidžiū nacių patriotai nuolat ieško diskriminacijos. Nemačiau nei vieno japono, kikiečio ar afrikos atstovo kuris viešai lotų kad gydytojai nemoka jų kalbos.
@Pagaliau
Pashol nx, tu turėsi mokytis rusų kalbos
Atsiprašau, bet ministrės veidas nuotraukoje primena vieną pažįstamą po gero užgėrimo. Vien iš išvaizdos apie žmogų spręsti negalima, bet niekas nepaneigs kad išvaizda daug ką pasako apie žmogų.
Ministrė prisiims visą atsakomybę jei teismas nuspręs kad gydytojas suteikė netinkamas konsultacijas užsieniečiui nes paslaugas suteikė nepakankamai žinodamas užsienio kalbą, todėl gydymo įstaiga turi kompensuoti žalą pacientui kuris pasiskundė ir nemoka valstybinės kalbos?
@xxL
Vertėjai telefonu paslaugą turi buti prieinama
@!
kodėl rašote bendratimi ir o žodį paslaga su ą raide?
Medikas privalo kalbėti lietuviškai arba kita kalba su vertėju
@Lietuvė
Kur taip parašyta , prašom dėstykit .
@Tai
ir taip turetu but aisku ,o kam neaisku ,namo!!!!!!!!!!
@nu
Nežinau , kodėl pas tave galva čeburėko formos, manęs neklausk .
@Tai
greiciausia pas tave ir cebureko galva ir cebureko mastymas !
@Tai
Lietuvos Konstitucijoje parašyta kad valstybinė kalba yra lietuvių kalba. Visose valstybinėse įstaigose valstybinė kalba yra privaloma. Jei įstaiga privati, niekas negali jos priversti nesilaikyti Lietuvos Konstitucijos. Ar išdėstyta pakankamai aiškiai?
ra-sitams medicinoje ne vieta
@neilgai ta "medikė" išdirbs
ne medike, o d urne uzzombinta propagandos..Lyg butu, ji viena visoje LT medike, eis zmones pas tuos,kas gydo , o ne uzsiima propaganda..
@neilgai ta "medikė" išdirbs
o rusas, tai kokia rasė? pagrįskite mestą kaltinimą rasizmu.
@Ar su galva gerai?
Taip. Ruskiai rasė. Mongoloidai.
@neilgai ta "medikė" išdirbs
Išgraužk, medikų Lietuvoje trūksta.

Medikei atsisakant teikti konsultacijas rusų kalba – ministrės reakcija