Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Gerb.Austeja ar dar sveika kedute
Bus kaip buvo su ambasadoriaus Lenkijoje skyrimu. Berniukas zaidzia. Ar siandien ambasadorius Lenkijoje yra ?
@Idomu kas blogo nutiko o su lansbergizmu reikia baigti vieną kartą
@ir Kas butu buve jei lansbergizmo butu nebuve. Kas butu buve jei Lietuva butu neatstaciusi nepriklausomybes. Kaip dabar gyventume ?
@Labai idomu nei Latvijoje, nei Estijoje, nei kitose buvusiuse sovietinėse valstybėse landzbergizmo nebuvo ir visos valstybės atkūrė nepriklausomybę, kur liaudis protingesnė ten geriau gyvena, o kur vagys valdžioje ten net karas vyksta. Tik visiški nevykėliai garbina landzbergizmą nes mąstyti nesugeba.
@Nieko įdomaus Nes tose valstybese kurie bendradarbiavio su kgb buvo neprileisti prie valdzios vairo, o pas mus atvirksciai, jie labiausia gerbemi.
@Nieko įdomaus Baltarusija negarbino lansbergizmo. Kaip jie dabar gyvena ?
@Paklausimas Bulbašą lukašinį jie garbino.
@Nieko įdomaus Nemeluokite. Ir Latvijoje ir Estijoje buvo lansbergizmo analogai . Ir Baltarusijoje buvo ,tik labai trumpai. Tai kuriose buvusiose sovietinese respublikose geriausiai gyvena ?
@Labai idomu Būtų vienu rusų infiltruotu kgbistu mažiau. Pačius Sąjūdžio pagrindus sudėjo Lietuvos šviesuomenė, tarp kurių pradžioje šito apsišaukėlio net nebuvo. Jis atsirado, kai rusai pradėjo prarasti kontrolę. Tada, manau, ir buvo prisimintas ir įdarbintas jiems labai “nusipelnęs profesorius”. Dabar sovietinės smarvės ir susipriešinimo, kurį šitas padugnė įnešė ir padaugino astronominiais dydžiais būtų žymiai mažiau.
@Alvydas Oi, nu kam taip sekliai , kam taip lekstai ? Turguje davatkeles taip .
ne lietuva liks be komisaro o apsisikeliai pedokonservai lansbergiriu klanas ju vieta marijampoles pataisu kalejime sugriove viska prieko priejo ekonomika medicina moksla dar ir kelio zenklus butu kitu ne pastate kaip nauju vadoveliu yleisk oziu klana i europa ir ten nugriauz visus kopustus
Dėdulė gins anūką pizduką
Dėdulė gins anūką pizduką
Dar neuždraustas "terminas suskilusi" gelda? Puškino pasaka. Taigi, net rašo šudavabaliai prorusiški. Broileris palenktas "rakam" kaip Puškinas sako.
Verčiau jokio komisaro, nei šis Gaidys !
@Aga gaidziams vieta gaidyne ozyne
Kas davė teisę baudžiaunikų ir stribų palikuonims jaustis šeimininkams Lt?
Nu ką bernai?Nacionalinis susivienijimas visiems,kuriems užkniso nepotizmas,komunistai,kgb anūkai ?
nebesuprantu, tai kur visi, konservu, UA zydo myletojai, ant anuko varot, o jis pagrindinis Lietuvoje, karo kurstytojas, nebemylit anuko, nebemylit UA ?
Fon mazuroniai,fon saudargai ir visos fon dinastijos...kas jums,klumpiai,davė teisę kaip grafams palikinėt savo šiltas vietas savo apsikakojusioms atžaloms? Fon olekas,ką pasakysit?
@Oginskis Neknisk protą,mes sukūrėm iš klumpių naują lietuvių elitą
@Oginskis Baisiausi
Jei gali tik Gabrielių siūlyti, tai geriau tegu nieko nesiūlo. Tik diskredituos Lietuvą, nesubrendęs dar jo charakteris.
@ggggggggggggggg Jis protiskai neygalus.
@T Mataisi. "neygalus"
@ggggggggggggggg ir nesubres..Jis toks pasikeles,kad baiviai nemasto.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų