Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Išalkęs laukinių
Na vienu žodžių pradės dar labiau nelegalai plūsti, tam atveriam visas galimybes.
Kas vyksta?
Kodėl nelegalai nedeportuoti?
Jie ne migrantai, o nelegalai pateko į Lietuvą per spec tarakono operaciją.
Lietuvoje darosi nesaugu, politikams tai nerūpi?
@Asta Atsakymas šiame strainyje, jei tik nėra problemų su teksto suvokimu
JEIGU,migrantams neleis dirbti,tai jie pradės vagyliauti,baizu bus ir į gatv
Ko norėt iš bukapročiu valdžios. O dar kaip bobos ministrės. O dar yra kur ir teisės pragerus ir dar finacus tvarko.
Kvailesnio įstatymo nėra dar buvę,kaip šis.
@Kristina Manau, kad yra buvęs ne vienas.
Konservatorius gali suvokti savo klaidą ?!
Konservatorius ir mastymas - du nesuderinami dalykai.
Ko dar tikėtis iš praktikantų vyriausybės ?
Kaip ir viskas aišku.Esama evrosojuzo parlamento tvarka buvo sukurta 1992m.Mes nepriklausomybę išsikovojom 1991m.Tuo viskas pasakyta ir paaiškėja.Mano giminaičiai buvo Sibire,bet suprantu,kad per trumpai, įvertinant esamus įvykius.Gal kažkaip ne taip kažkas įvyko,bet nelabai ką suptrantu.Tai mano asmeninė nuomonė.
Kastuvą įrankas ir pirmyn ,kelių tvarkyti, kad tankai greičiau važiuoti galėtų ,už ką juos maitinom , čia viršūnė bukumas nematytas
O kadangi valdininkai Lietuvoje nėra už nieką atsakingi - tai viskas OK. Kol nepradės vogti ir plėšti iš bado. Kas pamenat, kad už klaidas buvo atsakingas valdininkas - jau kokį 20 metų nė vieno atvejo nėr buvę.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų