Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai Maldeikis su Žygučiu Povilioniu jau Amerika netiki ir negi Žygiui jo chebra neskambina?Tai kaip čia taip viskas apsivertė?Liūdna girdėti,aki neseniai visai kitą muziką leido ir Amerikos žydai buvo sunerimę net dėl Žemaitaičio pagaliuko, o dėl ruskių žudumų visai tyli.
Na ir kietas tas Maldeikių Matukas, kaip koks viščiukas ką tik iš kiaušio išsiritęs. Suomija niekada po Žiemos karo baigties nesustojo ruoštis. Karo metu žuvo arba buvo sužeisti apie 70 000 suomių. Išmokta bloody pamoka, kad maskoliai neprognozuojami žudikai/valkatos. Jie turi savo karo pramonę ir pakankamai rimtą. Ką nepasigamina patys, nusiperka iš JAV ar kitų šalių. Tačiau, kaip ir paprotino Matuką Laučius, jie įstojo į NATO žinodami, kad reikalui esant turės šalia sąjungininkus. Maskolius sumesti į šiukšlių konteinerį užtektų ir Europos armijų. Mitas vis dar pučiamas, kad maskoliai ,,ant bangos,,. Deja jų armija, technika ir įranga max sudaužyta ukrainiečių. Gal kada atsistatys, bet tikėtina, kad putinas jau kariaus pragaro klampynėse.
Kur tavo komsomolco bilietas?
Kur tavo komsomolco bilietas?
@Joe sakai "Maskolius sumesti į šiukšlių konteinerį užtektų ir Europos armijų"? Durneli komsomolskas, Europos armijų Rusijos mėsmalei užteks max 6mėn. Užsiimi internetine prostitucija, išverstakailis raudonskūri? Savo komsomolskus įgūdžius dulkinti smegenis komsomolcų susirinkimuose, pritaikai čia, dulkindamas smegenis runkeliams?
Pagalbos nebus, nes niekas nesiruosia su niekuo kariaut, atsipeikekit durneliai viena karta
@Lapuchu salis Kas tau sakė? Valodzia su kablukais?
J0bnutas maldeikis sako, kad lenkai ir suomiai daro ten kažką, ruošiasi, ginkluojasi, nes neva netiki NATO. Bet tai, o kai pagalvoji- tai kas turėtų daryti tada viską? Kažkas iš šalies turėtų leisti pinigus, naudoti savo žmogiškuosius išteklius, pirkti ginkluotę, kad tu galėtum bimbį vartyti LGBT konferencijose siurbčiodamas latytę su sojų pienu? Ta prasme, kas čia išvis per argumentas? Kodėl kiti turėtų aukotis dėl tavo saugumo? Tai aišku, kad jie patys (suomiai, lenkai) ir lietuviai ir turėtų dėti visas pastangas, kad maksimaliai užtikrinti savo saugumą. Ir ta NATO ar amerika, ar kas tuometinės amerikos prezidentas tuo metu, ne prie ko. Lietuva išvis eilę metų buvo paprašaika, tik nuo karbauskio laikų kai pirmą sykį buvo pasiektas 2% gynybai pradėjo vykti kažkoks veiksmas. Bet čia dar velniškai geras klausimas KAIP SKAIDRIAI LEIDŽIAMI TIE PINIGAI. Kokie veikėjai ten priskretę ir darosi naudą iš to? Tokiam asilui maldeikiui reiktų dėti mandatą ant stalo ir pzdinti kur pas raskevičių dirbti į pedikų klubą.
vacy,ar grįžai iš kursko,seniai nebuvai
vacy,ar grįžai iš kursko,seniai nebuvai
@Vacys matyti,kad nori gėlytės,gausi,bet kartu su mėšlo dėžute
Nepiskit proto
Daugiau 5-a kolona ant Trumpo lokite,tada tikrai Amerika ant mūsų nusipjaus.Kaip tame anekdote,kur Trumpas sako Putinui-Vova,tu trupinius nuo žemėlapio nubrauk,nes nesimato kur ta Lietuva.
Šauktinis? Ar Maldeikis šauktinis?
ubagėliai vaidina pasaulio bambą
ubagėliai vaidina pasaulio bambą
Taip, mes juk neturim naudingų iškasenų. Juk dėl to į ukrus suskrido jankių ir britų vanagai, dėl to ir karo provokacijos vyko.
Jankis yra toks pats parazitas kaip ir rusas !!! Mažos tautos tiems paražitams yra tik resursas
Kiniją jau nugalėjom, batką irgi
Kiniją jau nugalėjom, batką irgi
Pradėkim nuo to, kad nereikia provokuoti ir loti, o tuo labiau už pinigus kaip prostės.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų