Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Vaje aš jai susipykdavau su vyru tai ir bendraudavau laiškeliais ,visai įdomu darosi
Na,paskutinioji išmušė!Žodžiu susikalbėti nesugeba,tai laiškus rašineja.Absurdas.
Tai po visų šitų rašliavų G.Lansbergis ir Šimonytė galvoja ,kad jie tarptautiniai užsienio politikos veikėjai ir verti Ukrainos gautų apdovanojimų?Ypač Šimonytė besiveržianti į Europos vadovų pasitarimus,bet isteriką sukėlusi vien dėl ,kad kaip kas drįsta kabinti Lansbergiui artimą žmogų arba kritikuoti tai kad ji nekeičia mėgėjų ministrų,Ir ko gero konservatoriai pasirinkę šūkį ,daugiau jėgos ,,turi keistį į šūkį ,,Daugiau proto,,.Nes jei jau kaprizai rodomi dabar,tai kas būtų prie karo ir kitų nelaimių?Nessuprantama,kodėl užuot taisius,rašius teisės aktus dėl savivaldybių ir normaliai dirbus šitokia isterika,
@mm Nieko taisyti nereikia, atsiskaitymas uz panaudotus pinigus galioja visoje valstybeje, kitas dalykas, kad pinigus dalina be dokumentu, o tai reiskia, kad juos vagia. Tuos, kas nepeteike dokumentu, o pinigus gavo, reikia teisti uz valstybes turto grobstyma stambiu mastu.
@Arunas mm
Ko tauta stebisi dėl tokio pedokonservų elgesio ,patys juos išsirinkote ,reiškia dalis tautos tokie patys!!!!!?
Minkit jūs tik nafik, IŠSIGIMĖLIAI PRAKEIKTI !!!
Kraupu skaityti tokius pezalus ir tai raso premjere!!! Buhalterine apskaita valstybeje yra viena - kiekvienas isleistas euras turi buti pagrystas dokumentu, tai yra tiek valstybiniame, tiek privaciame sektoriuje. Jokie kiti reglamientai sito pakeisti negali. Ji teisingai daro, kad atsistatydina, nes nesuprantas esminiu mokestiniu nuostatu dirbti premjere neimanoma
Pedokonservų vadai prašosi teismo už šmeižtą. Nes teigti, jog visi seimūnai vagys, be konkrečių įrodymu, prilygsta šmeižtui
Kalėdų seneliui geriau laišką parašykit, infantilai ...
Jiems reikia perkrauti smegenis (jei jie jas turi)! Kaip kompiuterį - trumpam išjungti ir įjungti.
Geriau išjungti visam laikui
Geriau išjungti visam laikui
@Pasiūlymas .
Įdomūs ir seimūnų samprotavimai.Socdemas,senas politikos vilkas,apie savo partietį Sinkevičių,sako,kad turėtų atsistatydinti,bet apie žalos padengimą nekalba. O partijos močiutė jį kelia į aukštybes,net siūlo į premjerus. Kas toje (kom)partijoje dedasi,nesvarbu moralė,svarbu valdžia ir tada semk... kaip AMB ir 'draugystes' priglaudė savajai meilužei.
Jurgi, tu turėk sąžinės
Jurgi, tu turėk sąžinės
@Jurgis Jei politikams tektų atlyginti žalą, kurią jie padarė, tai niekas nebenorėtų būti ponu politiku. Jie pašiurpę jau nuo to, kad gali tekti grąžinti prisivogtus darant makles pinigus, dauguma to net nesirengia daryti, nes mano, kad tai yra teisėtas priedas prie algos. O jei dar žalą padarytą tektų atlyginti - Lietuvoje net nėra tokių žmonių iš viso, kurie suprastų apie ką čia kalbama. Kokia žala? PATYS MANE IŠRINKOTE, KAD IR DURNĄ, TAI JEI KO IR PRIDIRBSIU, TAI KALTI JŪS PATYS - PRIE KO ČIA AŠ?

Skaitomiausios naujienos




Į viršų