Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Pyderu valstybe. Renka max biudzeta dar maza
Per šalčius būrams šildymą,karštą vandenį -grūdina esant karo grėsmei.Šaunuoliai
@Išjungė
vykdomas zmoniu genocidas, ziurima kiek greiciau susirgs ir numirs, matyt taip valdziuke visus pratina prie busimos sovietines tvarkos.
Kuo daugiau mokesciu pliurins, tuo maziau ju surinks, nes zmones prades dar labiau slepti, imti viska juodais, slepti offshore, nesti pinigus i kitas salis ir t.t. kas yra normalu. Vietoj to kad darytu didelias lengvatas, mazus mokescius ir pritrauktu dar daugiau verslu is visur, zmones pradetu moket visus mokescius, nes nebus tokia didele nasta, automatiskai daug daugiau surinktu pinigu i biudzeta, bet aisku tam reik turet pautus ir smegenis ko nei vienas seimo narys lietuvoje neturi.
@Dar vis ruskynas
O "ruskynas" čia prie ko? Jau 35 metai kaip atsiskyrėm.
@nesupratau
Prie to kad politika tokia pat. Viskas luomui, nieko savo salies pilieciams
Lietuvoj per šalčius atjungtas šildymas ir karštas vanduo-tyčiojamasi iš žmonių
Visi tie Butkevičiai, Gentvilai atidirbinėja lobistams.
Kai ateina kalba apie mokesčius, tai reikia atkreipti dėmesį į pastovius dvigubų standartų argumentus. Visada "visur yra, tik ne Lietuvoje tokie mokesčiai", tačiau NIEKADA "kitur nėra tokių mokesčių, tik Lietuvoje tokie mokesčiai yra" neišgirsi. Visuomet tendencingai pasirenkami pavyzdžiai siekiant pateisinti valdžios siūlomą sprendimą. Nepasitikėkit žiniasklaida, kuri skleidžia tik vieną naratyvą ir teikia istorijas TIK iš vienos pusės - "mes teisingi ir yra tik vienas kelias".
Žiniasklaida yra valdžios įrankis pudrinti žmonėms smegenis, kad jie jaustųsi kalti ir kad visi mokesčiai atrodytų kaip savaime aiškūs ir teisingi. O taip yra, nes valdžia moka žiniasklaidai už "teisingą" (kaip reikia valdžiai) informacijos pateikimą
Žiniasklaida yra valdžios įrankis pudrinti žmonėms smegenis, kad jie jaustųsi kalti ir kad visi mokesčiai atrodytų kaip savaime aiškūs ir teisingi. O taip yra, nes valdžia moka žiniasklaidai už "teisingą" (kaip reikia valdžiai) informacijos pateikimą
@Tiesa
taip,taip,aš tai lekiu pas Janutienę,arba Gorę,ten ateina žemaitaitis su lenta ir viską išaiškina,ir tie mokesčiai nebaisūs visai,sakė,viskas gerai,,,baik,baik,nu baik rūta,čia nėra taip blogai'' arba pas gorę ateina Anžūls,tai akis išsproginęs viską taip ,,paaiškina'' pridėdamas prie skaičių arba atimdamas-ir tada pasidaro aišku.
@klausykim tik tų
Janutienė Žemaitaitį ir išvedė į švarų vandenį, parodė jo tikrą veidą.
@kodėl ne
į seimą jį pasodino, o ne daugiau ką...stumdama reklamuodama kaip Kristų...O kur šiandien jos draugės-Agnė,Pinskuvienė,Maldeikienė,kur
Triukšmauja turčiai dėl didesnių mokesčių. Įdomu ar pasiduos jiems politikai.
Šlykščiausia apgavystė yra su savivalda. Žmones norima apgauti, kad jie neprotestuotų. Koks žmogui skirtumas, ar nuo jo nuplėš savivalda, ar centrinis biudžetas? Žemės mokestis parodė, kad savivalda labai stipriai apmokestino. Ir nežada mažinti. Seimas nori smūgį sumažinti apgaulės būdu. Tie, kieno namai po 1,5 milijono, susimažina mokestuką, o apmokestina mažuosius. Janutienės laidoje matėme, kokie namai išdygę pajūryje vietoje vaikų vasaros stovyklos, po 1,5 milijono namas ir žemės sklypas apie 0,5 milijono ir jie dar nori mažiau mokėti, sumažinti tarifą, negu dabar. Dygsta Turniškės visuose kurortuose, skurdas didėja, žmonės vos už butą komunalinius išgali susimokėti, tai dar dadės NT mokestį.
@nori mus apgauti
savivaldai perduota todėl, kad grindis jie nusistatytų, nes kai pasiūlė 40 tūkstančių Šūdžius, tai kai kurie merai pasiskaičiavo, kad labai mažai surinks, todėl ir nulėkė į Vilnių žviegdami, kad leistų jiems kartelę nuleisti.
@nori mus apgauti
Janutienės todėl ir nekenčia, kad ji "per daug mato".
@dėl regėjimo
užtat jos laidas konservai žiūri išsižioję, nes ten įdomiau, nei pas budrę.
@užtat
visada pletkai įdomiau...nežinojai?nejau nesmagu pažvengt iš tos ten šaikos-orlauckio,gražulkos,nidulkos, skardoko, oi,pasaka,gauni vitaminų savaitei, o jūs pasinervinat,ne s viskuo ten tikit.
@nori mus apgauti
kas tau smegenis išlesė?
Apmokestinkit ultra turtingus, ne ne tuos kur "NETGI" 5000 uzdirba. O tuos tikrai tikrai aptekusius babkem, nebus problemu su biudzetu
@easy
Kvaila mintis, turtingi išvažiuos ir galėsi būti kitas turtingas
Šis įstatymas sumažina mokestį turtingiesiems kelis kartus ir perdeda jį ant chruščiovkių. Tai amoralu.
Kirto dėl mokesčių reformos: „Norima apmokestinti visus, bet kad nemokėtų niekas“