Rašyti komentarą...
        
 
    Nuoroda nukopijuota
    × Pranešti klaidą                 
 
                                    Nepalaikau Krabų, bet kaip su parduotuvių tinklu Merė. Koks stogas juos dengia. Gal Kaspinas, neatmetama ir pats Prezidentas. 
                    
    
  
                                    Čia dar vienas klanas,kas dedasi Lietuvoje?kiek galima tyčiotis iš tautos?
                    
    
  
                                    Lydyma valdančiųjų skelbia , o grėsmės saugumui nekelia svečiai iš Baltarusijos, kartu su ponia,kuriu sostinėje apstu .Kur pasisuksi ten atvykėlis .Kas jiems davė leidimus gyventi?opozicija vis nerimsta , kad ne giedorius mero vietoje:) Sekmės visiems.
                    
    
  
                                    Žino kaip koncervas taip melagis ir vagys tau didelis ir mažas pasakys. Sudėkite ožio tvarteli ir nesmirdėkit Kauno mieste.
                    
    
  
                                    Ne kauniečiai, o saujelė konservatorių, jau neišmanančių, ko griebtis. Ir jau gana lot kauniečių vardu.
                    
    
  
                                    Jis daug gero padarė Žalgiriui ir miestui už valdiškas pinigus bet reikalai su Kremliui viską nubraukia
                    
    
   @Elvyra
                Gal tegul kiti veikėjai,kurie susiję su seimu,uždaro savo versliukus Rusijoje Užsimanė konservai Kauno,tai nerimsta Kai Matjošaitis sutvarkė miestą,tai pavydas ima Aš ir sekančiuose rinkimuose balsuočiau už dabartinį Merą
                    
    
  
                                    Rinkėjų reikalas, o ne kažkokio konservu pasamdyto reksnio Povilaicio išgalvoti kaltinimai  merui, tegu tie keli samdiniai pakarksi eilinį kartą. 
                    
    
   @!!
                Kadencija į pabaigą , o ,,pertvarkų " dar daug .Svarbu suspėti
                    
    
   @!!
                Visi ten buvo rinkėjai
                    
    
  
                                    Man keisti tokie kauniečiai, kurie čia rašo. Kaunas yra Lietuvos stuburas ir širdis. Kaune  visada gyveno ištikimiausi Lietuvos Laisvei žmonės. Jų pastangomis 1988 m. Lietuvos  persitvarkymo Sąjūdis ryžtingai pasuko nuo ekonominio savarankiškumo SSRS Į Nepriklausomybę. Tai, kur tas Kaunas? Kodėl jis taikstosi su tokia gėda? Kaip kauniečiai gali pakęsti melagį merą, kurio samdiniai dirba Rusijos valdžiai - banditų šaikai, VPutinui, kuris ieškomas už nusikaltimus žmogiškumui, nužmogėjusiems kremlinams, keliantiems realią grėsmę pasaulio demokratinei tvarkai - ypatingai Lietuvos Laisvei.
                    
    
   @Klaipėdietis
                 Labai daug trydos, ne konservams mus gėdyti, susitvarkysim patys, valdanti šaika, nuvariusi šalį visapusiškai, neturi teisės moralizuoti. 
                    
    
   @Klaipėdietis
                O kiek Seimo narių ministrų turi Rusijoj verslus kodėl jų nejudina kuom užkliuvo Matjosaitis o tu gyveni Klaipėdoje tau Kaunas neprieko ko kisiesi kur nereikia savo merą ziurek
                    
    
  
                                    Važiuok į kaliningrada ir gyvenk o kauna palik skeltanagiu nereikia
                    
    
  
                Oho, kiek krabinių bepročių sujudo! Gėda
            
 
                                    Vidas
                    
    
   @Oho, kiek krabinių bepročių sujudo! Gėda
                Tai gedinkis tvarto skalike jai tau geda. 
                    
    
   
  
  
  
  
  
 
Kauniečiai protestuoja dėl mero Matijošaičio ir jo sūnų pašalinimo iš miesto tarybos