Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Baikit vartot tą rusišką žodį "sovietmetis".Soviety tai tarybos .Partijas valdo tarybos,išeitū,kad tebegyvenam prie"sovietū".O išmokslinti už visų pinigus daktarai tegul atidirba,o nepuola įpfivačias klinikas...
Labai teisingai. Valstybė paruošia specialistą ne kitoms valstybėms, o sau. Kas nenori likti ir dirbti savo šaliai, tai ir mokytis tegul važiuoja į kitą šalį.
Keista kad visur del sovietmecio amzinai tokios batalijos.Tai tuomet viska reikia likviduoti kas tuomet pastatyta ar sukurta.Liktu tik Gedimino pilis ir Traku pilis.Ar patiktu.
@As
Tai kad gedimino jų baigia su kalnų nugriauti sovietas negriove
Tegu valstybė moka moka moka studentui pinigus, o tada diplomuotas absolventas sako: sudie Tėvyne, aš tau neskolingas!
Norite šitaip?
Norite šitaip?
Kam isvis tos rajonų ligonines. Ten tik numirti gali
Gauna nemokamą mokslą, būstą rajone, bijo jame padirbėti keletą metų, tai ko jie tada nebijo? Atseit, nieko negalima daryti, kas buvo sovietmečiu, didesnės nesąmonės negalima sugalvoti.
O kur jie dingsta, "jauni gydytojai", kurie mena sovietmetį? Pavasarį buvo informuojama, kur daugiausia stoja abiturientai, pasirodo, į mediciną. Labai bloga padėtis, bet vis tiek lenda labiausiai? Tai kur jie po to dingsta? Jei išvažiuoja dirbti kažkur, už Lietuvos pinigus išmokyti, tai taip negalli tęstis, tai Lietuvos apvaginėjimas
@bet
Medicina plati sąvoka.Jeigu profkė priiminėja mokytis paramedikais būriais jaunuolių,tai nereiškia,kad jie bus gydytojai.Vieną kartą mums reik suprast herachiją medicinoje,nes kitu atveju mes gaunam balaganą.Aplamai medikas šita sąvoka galioja tik iki gydytojo,o gydytojas pradedant nuo medicinos gydytojo ir baigiant kryptim,kurioje jis dirbs nėra medikas.
"medikai vis tik ruošiami valstybei“ - kažkokia nuo proto nušokus. Tai jei valstybei ruošiami, gal ir atlyginimo neimk ir dirbk, kur valstybė lieps. O dabar susigrobia šimtus tūkstančių mokesčių pinigų paruošimui, ir važiuoja dirbti kur nors į Vakarų Europą. Tai patys ir susimokėkit už viską tokiu atveju. Mokesčių pinigų kiekis irgi ribotas, kiekvieno milijonierium nepavers.
grįžta į stalininius laikus, komunistas Andriukaitis jau seniai buvo pasiūlęs šį jaunų gydytojų terorizavimo metodą. O gal komuniagos tą patį darys su visu aukštąjį mokslą baigusiais jaunuoliais - inžinieriais, mokytojais, odontologas ir tt.?
Reiks dirbti
Jauni gydytojai pašiurpo nuo valdžios planų: skamba kaip sovietmečiu