Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
galiu, pateikti pavyzdziu.. Pateike jau... Ivede eura sako niekas nebrangs, pabrango viskas. Kelia mokescius, kainas baudas ir buria,kad cia auga algos ir pensijos.. Aisku, auga, tik ne bauduvos rsp , o normaliose civilizuotose salyse. Tokiu vagiu ir banditu sedinciu prie lovio, niekur ES nesurasi..
negalima taip knist ekonomikos staiga ir ant visko uždėt mokesčių daugiau.
o tai kam tokia reforma reikalinga, jeigu smogs ekonomikai?
@valdžios logika Del inflecijos.... pedo partijja buvo pajautus, kaip gerai inflecija!!!
Visi dabar troksta inflecijos. Nes biudzete nueina kur tik nori tie pinigai. Tik ne tinkamai.
Per dodziausia inflecija, ka gero padarė pedo? Keliai sutvarkyti? Mokyklu pristate?
Laimejo viesus pirkimus kam reikia ir issidalino.
@valdžios logika reforma vardan reformos, arba parodyt, kad dirbam ir visi pajaustų.
@Z ekonomika atsigauna ir auga, o čia pyst "reforma"!?
Apgailėtini melagiai. To dar nebuvo per visus 30 nepriklausomybės metų... pedofilų, klanas sudegė eilė bebrams nus tumtiems 10metu... kas laukia sekanciuose rinkimuose???
Man jau baisu net pagalvot.
Nemuno dešra sudegė, nieks nevartė iš gaidžio.
Apie prez. Zombi, iš vis kalbos nerasta. Parašo dėjėjas.. . .
Šalis eliminuota, merdėja.
Gali bet kas atsitikt. Šalį gali perimt bet kas. Nenustebčiau, kad kokia TYXCHANOWSKA NESUKURTU PARTIJOS. NEBUTINAI TAS PATS ASMUO...
@Rats Kol bus daugiamandatei rinkimai,bus pastovus šūdas,nieks už nieka netssako vsio do lampočki
Nukentes kas turi mazas pajamas ar uzdirba minimalke , jau ir pajaucia gaunantys vidutine alga , bet jei seimos ner , materialiai apsirupines gali gyvent su vidutine alga .
Raso prekiu padidejimu , prekiu galima uzsisakyti , apsipirkt uzsienyje kur pigesnes prekes ir kokybe geresne .
Gal ponai- buvęs premjeras Butkevičius ir dabartinis Paluckas, čia mums paaiškintų kas juos privertė Finansų ministru prakišti nei ekonomisto nei finansininko išsilavinimo neturintį Maskvos M. Lomonosovo valstybinio universiteto Chemijos fakulteto auklėtinį Šadžių? Kas tie deep state?
O kaip su skurdo ir atskirties mažinimu, nieko apie tainegirdim. Didžiausia turto dalis sukaupta kelių procentų vertialgų kišenėse ir jiems šviesus rytojus užtikrintas po tokių raformų.

@Ir klausimas Todėl, kai renki parlamentą netikėk partijų pavadinimais ir jų pažadais, bet žiūrėk į jų darbus. O reikėjo tik prisiminti LDSP LEO aferą, dešimtis kitų skandalų ir pagalvoti ar verta už tokius balsuoti. Jau labiau pateisinu žmones balsavusius už NA, nei balsavusius už LSDP ir konservus su liberalais. NA surinko protesto balsus, o tie kurie balsavo už "tradicinius" visiški kvailiai.
Vis smogs, smogs, kol pribaigs galutinai, ar toks visų kelniatrynių tikslas?
Am a satan

Skaitomiausios naujienos




Į viršų