Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
naivume. Anglija naujokė tokiuose reikaluose ir starmeris tikrai ,, užmiršo,, :))
@šventas Ko čia gūžčiot pečiais, kam neaišku, kad Lt pirmiau turėjo suderint savo 5% su ES draugais,dabar nors ir pavyzdys ,ir teisūs dėl skubėjimo,bet į keblią padėtį įstūmė likusią ES.Nors gal ir ne taip yra.
prie šito relybės dušo iš trampo lietuvai dar galima pridėti Trampo žodžius - tai išprovokuotas karas ir dar pasakė kad putinas yra labai kantrus -putinas buvo provokuojamas nuo 2014 metų - va šitoje vietoje reiktų politikos nešališkų ekspertų bei apžvagininkų viešų pasisakymų - ir dar Trampas riuošesi surengti spaudos konfereciją ir iškloti visą tiesą -- garantuotai kurie zELENSKĮ valgidino, rengė,ir į ukrainą siuntė atgrasimo priemones , juos ištiks šokas va čia tai bus katastrifa
Kacapskų žynių skleidėjui
Kacapskų žynių skleidėjui
@žynių klausytojas Tai todėl Putinas nuo 2004 metų ginklavimuisi papildomai skyrė vieną trilijoną dolerių? Jis tada jau žinojo, kad ukrainiečiai išvys ruskių pastumdėlį Janukovičių 2014 -tais metais? Kacape esi patologinis melagis ir be savo brolelių trolių šitam puslapyje kvailių nerasi.
Pritariu kontrimui nausedai toli iki grybauskaites ir adamkaus jie buvkitaip pasielge tai faktas
@Lukas Nuoseda tik ukram atstovauja bet ne lietuvai, tik islaikomas Lietuvos kair bulbasu grazuole
laikas, tartis tiesiogiai, su trumpu, ir sakyt, kad i kazkokia saskaita amerikoje, mes kaip lietuva nuo bendrojo produkto pervedam 1proc. be opshiorkiu ir kitu vagiu.
uz tiesiogine, apsauga.
JAU PRIEŠ METUS SAKIAU SAMDOM SAMDINIUS KURIE GINS. O NE KVIECIAM VAIKUS, I MESMALE...
PINIGU VAPŠIE MILIJARDAI SKRAIDO...
Yra nauja versija, kodėl trupmas surengė šiq nesamonę ir skandalą. Jis norėjo suvalgyti zelenskio porciją. Ką sėkmingai po visko ir padarė.
Skruzdėlyno bandymas gelbėtis nuo skruzdėdų.
Knygų mugė buvo svarbiau
Kai nuimi garsą, tai toks įspūdis, kad Zelenskis pas save namuose, o Trampas desperatiškai mosikuoja rankomis.
@na ir tik pyct per makufeli, seimininkas uz duru. zvanija savo padlai.... negavau milijardu
'aktualijos... ** Ne silpnų nervų žiūrovams **

Apie OKRAINĄ:
> ekspertai _ eu/skirtingos-kalbos-apie-deportuotus-ukrainos-vaikusde-graaff-apos-o-ir-ropes-paziuriai111703
> rumble _ com/v2uc4w6-whistleblower-ukraine-is-harvesting-children-in-adrenochrome-labs-for-vip-e _ html
> rumble _ com/search/all?q=Ukraine%20Is%20Harvesting%20Children

Apie ROSIJĄ:
> facebook_ com/reel/395378413632433
Jaučia, todėl ir pumpuoja runkeliams,kad teikia daugiau pinigų,nes reikės pasitikt ne su gėlėm,taip buvo seniau,bet su gintariniais papuošalais eiliniams,ir odinėm piniginėm vadams, ške
@Xexe zopa jau izsikaserinai ....visokiom proskem..kad kvepetu ?trainoj odeklaon zakupyl 3 lytra...ty prie delchhhhhhh tocniai !..sumyzta ciuzini prigriebsi .......... saramyznike savo hebrai????
@nu Tau gerai,tavo zopai iskaserint dar neišrado proskių,bet ruskiam ,sueisi ir vanelindamas, ške
@Xexe tu sueisi ir sulysi.............. ir dar savanoriu..o tokius saudo balvone (!)atsimink ,kaip tavo lakudra AS ,jau drybso ?!

Skaitomiausios naujienos




Į viršų