Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Reikšmingą žinomą ir galimą Pfizer-BioNTech COVID-19 vakcinos riziką ir naudą bei tai, kiek rizika ir nauda yra nežinoma.
Be to, nėra aišku ir kiek tiksliai išlieka numanoma apsauga net ir gavus abi vakcinos dozes. Kol kas teigiama, kad šitokiu būdu galima apsisaugoti ~3 mėnesius. Apie ilgesnę apsaugą kol kas nėra surinkta pakankamai duomenų, kadangi paskutinio etapo (t. y. išbandant vaistinį preparatą su žmonėmis) klinikiniai BNT162b2 vakcinos tyrimai buvo pradėti tik prieš kelis mėnesius.
Šis vaistas neturi JK prekybos leidimo, tačiau JK sveikatos ir socialinės rūpybos departamentas bei Vaistų ir sveikatos priežiūros produktų reguliavimo agentūra davė laikiną leidimą tiekti aktyvią imunizaciją, kad būtų išvengta SARS-CoV-2 sukeltos COVID-19 ligos 16 metų ir vyresniems asmenims.
vakcina kuriama GMO pagrindu ir iki siu metu buvo uzdrausta ja kurti ir ekspermentuoti su zmonemis,nes niekas nezino,kaip i ja reguos zmogaus DNK.Pasidomekite kam tai idomu.
Jaigu nėra vaistų nuo šios ligos, tai kaip padės skiepai?
@Klausimėlis
jie nepades.Tai tik ekspermentas su naujo tipo vakcina.
Kodėl pirmi nesiskiepija seimūnai?Juk be Jų-męs niekas!Jie privalo pirmi pasiskiepyti ir išgyventi(męs be Jų ,,nemokam" gyventi).
@Aš
Seimunai nedirbo todėl skiepysis paskutiniai
@Aš
Jie nesiskiepys.nes priėje prie lovio.dar jo pilnai neišėdė
O kodėl šita skiepytoja be pirštinių ,ar jau nebereikia ?
ji veikia suzinosime,kai prades skiepytis medikai.Dabar nera reikalo pasakas sekti.Nauseduks jau dejo i krumus nuo"patikimos"vakcinos.
pasirasei baik meluot
Gydytoja atsakė, ar vakcina tiks lėtinių ligų turintiems asmenims ir kokie dažniausi šalutiniai reiškiniai