Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
V.Landsbergis NE VIENĄ KARTĄ tvirtinomkad jis [orą kartų per savaitę susitikdavo su Grybauskaite ir ta ĮSIKLAUSYDAVO-VYKDYDAVO visus jo patarimus.
Todėl Grybauskaitės komentarai vėluodavo pora savaičių.
Tai kur politologai MATO Grybauskaitės TVIRTUMĄ, jeigu jinai buvo V.Landsbergio PASTUMDĖLĖ?
@Nesueina galai "Vykdydavo visus patarimus"?Bet sėkmingai ir išmintingai valdė Lietuvos "Gyvulių ūkį"dviejų kadencijų metu.Dvi galvos geriau nei viena (graži,bet tuščia).
sėkmingai ir išmintingai?
sėkmingai ir išmintingai?
@Kiaunė vis dėlto labai abejotina. Jau per rinkimus 2009 m. buvo akivaizdu, kad favoritė – viso labo europinėmis plunksnomis apkaišyta gudri prisitaikėlė. Vėliau tai pasitvirtino su kaupu.
teisus buvo A.Sakalas: du dalykai labiausiai nuo 1992 m. pakenkė Lietuvai – visuomenės supriešinimas ir asmenybių kultas. To neturi nei latviai su estais ir netgi ukrainiečiai. Užtat to gero gausu Rytuose.
tikra GEMOFRODITE ,,,Nei vyru,nei vaiku,nei anuku o dar viel lianda prie kormuskies..kam tu PADLA gymei ir kam paliksi tusta,sena ,SMYRDANTI VYSTA.
@Dedas kokia, vatini, "kormuškė" tave šeria? Rublinė.
@Dedas uostyk by by susmirdęs pedike !!
@Dedas Tu pats nudvesi kaip smirdanti žiurkė,berašti.Apsičiupinėk,juk jau antras galas pūva ir smirda.
@Dedas Grybe -> tai Simonyte 2.0
Пошла она нах..
va kokius kadrus partškola ruošė
va kokius kadrus partškola ruošė
ddd

Skaitomiausios naujienos




Į viršų