Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O ko cia stebetis - isrinko demokrata, kuris uzdraude tvarkyti miskus, tai gaisrai kasmetiniai patapo. Nereikejo uz zaliuosius neomarksistus balsuoti.
Holywood dega.
Niekas iš jūsų pinigų neprašo vargšai jūs komentatoriai. Kaip sakė gerbiamas Trinchieri " You poor man, with a poor living"
@Kaip jums negėda man tai gaila ju paliktu Lietuvoje tevu, kuriuos mokesciu moketojai tautieciai turi islaikyti.Jus augino,kad islaikytumete savo tevus,o ne ryzus amerikonus.O vargsais lietuviu nevadink, nusidazyk pirma tvora ir pasikeisk medinius laiptus i betoninius,o tai geda ziuret atvaziavus i Amerika.
@Kaip jums negėda TAI NAHUI CIA KURVA KAZKA DESTAI.POHUI ANT TAVES IR ANT JO MUMS
skelbkit saskaita , renkam pinigus .
Kokie visi laimingais veidais nuotraukoje po gaisro. :)
@:) Draudimo išmoką gerą gaus :) Uždirbs.
Ten gaisrai didesni mažesni kyla kasmet ir yra labai nesaugi gaisrų prasme. Bet gudručiai ten vis tiek perkasi namus, manydami, kad šiame amerikės rojuje nelaimė juos aplenks. Ši didelė nemailė parodė, kad jie visi klydo.
Yra dujotiekis... Yra naftotiekis.. ir galingiausia salis negali pasidaryt vandentiekio is kanados i kalifornija??? Baikit - nemanau
Bet jūs gyvenate amerike.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų