Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Jau lyg tai 4 gydytojai isejo ten,,,,is kur niekada nebegryztama
Jauni,stiprus,isilavine,grazus ir gal turintys seimas,ar partnerius...bet,paluzo nuoatomai mobingu,nuo pasityciojimo ir tt.Kai rase anksciau,kaskos daktarae matomai dar dirbes prie sovietu,tai tyciodavosi,rekdavo palatoje proe ligoniu ir tt. ir tt.Kol zmogui nervai nebeislaike...isejo.Paliko tam tsrs tryguba vieta,tegul idijotas dirba...Bet,is tiesu,jei balsa pakele palatoje prie logoniu,toki gydytoja pasus atleistu ir siustu pati pasigydyti. Jei kuris tik pakeltu tonu kalba.
.turi problemu su psichika. Tokius tai reikia vyti,tsrs palikuonis.Liudna,dar niekur nematyta,kad gydytojai zudosi del darbo....matomai daug dirba,mazai sumoka.Juk taip jau buvo rasyta,pries tai...
@!!! Darbas kriminologam , Dulkio ministerijoj taip pat. Taigi didžiausia korupcija sveikatos sistemoj.
Labai tikiuosi, kad tai ne mobingas privedė, kad tai kitos priežastys. Šitiek pasiekęs jaunas gydytojas ir kaip apie žmogų geri atsiliepimai. Labai, labai skaudu, juk tai tokia netektis. Užuojauta visiems ,kuriems šis žmogus buvo brangus.
Lietuvininkų 18, Šilutė
Lietuvininkų 18, Šilutė
@Šiaip tai Kiek tau Tomas Gailius uz komentarus moka?
@Lietuvininkų 18, Šilutė Tamsta nenusišnekėki. Niekas man už komentarus nemoka. Esu praėjusimobingo pragarą, tai protu nesuvokiama ka tenka išgyventi, todėl labai užjaučiu tuos, kuriems tenka tai patirti.
Ka Tomas Gailius veika Sveikatos apsaugos ministerijoje? Iki siol?
@Idomu Korupcinius srautus.
Šiaip jau ne vienas gydytojas yra nusižudęs. Bet Dulkio pranešėjo is VSD troliai taip nesiarde kaip dabar.

Taip kad ryskiai Dulkio zmones uodega imerke yra.
Kremliaus trolių pilna, juokinga paskaityti žinutės, vien pedofilai jų akyse, nukreipta kompanija prieš valdžią visose straipsniuose, kelti neapykanta bei susiskaldymą. :D JUOKINGI troliai, atsinesiau popkornu, varykit savo monologus po komentaro, kaip visi blogi, bet putka su bulbasu geriausi. :D
@Nssnsn Va, va prasidejo - kas pries Dulkio mobinga, tas rusu trolis. Kaip ten SAM pranešėjo is VSD pavarde?
@Klasika A tai dulkys eina prie gydytojų ir terorizuoja asmeniškai? Juokinga kai siaurai mastatot. ;D gal yra konkrečių asmenų, gal buvus/esama žmona, alkoholis, kolegos. Bet priciom čia valdžia? :D jei pas žmogų smegenų nedaug ir nusižudo, tik jo bėda.
Eik nakui konservu pedofile
Eik nakui konservu pedofile
@Ansnns Uz ka tave is VSD išmetė, pranešėjau?


@Eik nakui konservu pedofile Pala, jau antrą pakuotė popkornu atseniau, vava, Kremliaus Botai bijo VSD kaip velnias kryžiaus:D tai ir vaidenasi jums visur vsd:D
@Nznznz Koks oras Šilutėje “prokurore” Gailiau?
@Dulkio pedofilas pasirode Eik tu vaistų gal isgerk ar pas daktarus. Nes šizofrenija uzskaityta tau.
Mobingas Santaruose? Tai normalu, kas ten dirbančių turi. Vadai ten dideli konservatoriu SAM valdžios palaikymą turi, elgiasi kaip nori, nes zino, kad nieko jiems uz tai nebus.
Priežasčių labai daug-liga,asmeniniai dalykai ir t.t. Joks čia mobingas-gydytojai laukiami,eikite ir dirbkite kitur.Kare žmonės kovoja,o čia,aišku,kad mums neaišku,labai gaila jauno gydytojo,tėvai gydytojai abu ir jie aišku žino,o mums-kam.Palikite ramybėje žmones.
Konservatoriu šiknaskylei
Konservatoriu šiknaskylei
@užuojauta artimiesiems Jankauskiene, tau ir be tyrimo aisku? Eik nakui.
Aisku, kodel Sevikatos ministerijoje niekas telefonu nekelia. Jankauskienė visus savo pedofilus i komentarus pasiuntė.
Dulkio reformos veikia. Zudosi ne tik pacientai, zudosi ir gydytojai.
@Trumpai Mynk iš akių tu. Vėl konservatoriai kalti. :D
@Nansns Eik nakui konservu pedofile.
@Lietuvniku 18 Nori prasileisti dabar pareiškimą už šmeižtą?:) atims policija tavo kompą ir telefoną kaip nusikaltimo įrankį:(
@NNznz Pedofile i snuki nori? Rasyk savo adresa.
@Pisk konservui o snuki Grasinimas dar nužudyti? :D negrasink manęs troliau, sėdi Kaliningrade ir sudus rašai. :)
@Anansn Surasiu - uzmusiu. Netiki - duok savo adresa, is taves padarysiu LAVONĄ.
@NNznz Laba labai noriu. Parašyk, kada prašymą i e-policija uzpildysi.
@Trumpai Gydytojai tokie patys žmonės su savo problemomis.
@Trumpai Skaitau komentarą ir atsiliepimus. Ispudis , kad Dulkys virvę nupirko, konservatoriai ją pamuilino.
O kokia tikroji priežastis nežinot. Nežinot kas slėgė žmogų, kas , kas kas.
Jam vienam tai buvo žinoma.
Ir nereikia loti nesąmonių, geriau nueikite pas p. Verygą pasikonsultuoti dėl savo psichikos. Tas lyg ir išmano tuos reikalus.
@Zyx Priežastis JAU aiski. Pagal tai kiek Dulkio gyneju i komentarus sulindo. Munduro skalbti.
@Zyx Dėkui už komentarą
Suiciditas turi ilgą preliudiją ir savo logiką. Ekspertai priežastį įvardins. Retai pasitraukiama iš esaties ūmios psichozės pagrindu.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų