• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl dingusio asmens Linos Velykytės paieškos, teisėsaugos institucijos gavo duomenų, kad moteris galimai yra išvykusi į užsienio šalį. Turimi duomenys apie jos buvimą užsienio valstybėje buvo fiksuoti š. m. spalio 29 d., pranešime žiniasklaidai rašo Vilniaus apygardos prokuratūra. 

Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl dingusio asmens Linos Velykytės paieškos, teisėsaugos institucijos gavo duomenų, kad moteris galimai yra išvykusi į užsienio šalį. Turimi duomenys apie jos buvimą užsienio valstybėje buvo fiksuoti š. m. spalio 29 d., pranešime žiniasklaidai rašo Vilniaus apygardos prokuratūra. 

REKLAMA

Šiuo metu ši informacija yra tikrinama, ikiteisminis tyrimas tęsiamas bendradarbiaujant su Europolu (Europos Sąjungos kriminalinės žvalgybos agentūra) ir kitų šalių teisėsaugos institucijomis.

Dingusio asmens L. V. paieška buvo paskelbta š. m. lapkričio 1 d., asmuo yra tebeieškomas.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras, tyrimą atlieka Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad lapkričio 1 d. Lietuvą apskriejo žinia apie spalio paskutinę dieną dingusią 36 metų psichologę Liną Velykytę. Apie jos dingimą socialiniuose tinkluose pranešė artimieji. Nors įvykio aplinkybės kol kas nėra aiškios ir klausimų vis dar daugiau nei atsakymų, kyla įvairių versijų, kas galėjo nutikti.

REKLAMA
REKLAMA

L. Velykytės brolis Donatas anksčiau naujienų portalui tv3.lt atskleidė, kad nors paskutinis pokalbis su Lina artimiesiems nuogąstavimų nesukėlė, ji buvo planavusi aplankyti kapus bei susitikti su juo ir mama, tačiau sesuo neatvyko, o jos mobilusis telefonas jau buvo išjungtas.

REKLAMA

Kas lėmė, kad 36-erių psichologė dingo be žinios, nežinia, tačiau, kaip anksčiau naujienų portalui tv3.lt teigė psichologas Gediminas Navaitis, psichologai taip pat gali perdegti psichologiškai, tai – realus reiškinys, nes šioje profesijoje darbo krūvis yra didelis.

O specialistai įspėja, kad tokios situacijose svarbu atkreipti dėmesį į pirmuosius prastos emocinės ir psichologinės būklės ženklus, tokius kaip elgesio pokyčiai, miego sutrikimai ir emocijų kaita, nes jie gali rodyti, kad žmogus išgyvena sudėtingą laikotarpį.

Labiausiai tikėtina versija buvo visą šį laiką, kad ją nugalabijo ar pagrobė vyrukas su kuriuo draugavo ir apie kurį paskutinis jos FB įrašas, jog norėtų, kad abipusišku noru santykiai nutrūktų ir t.t.
Bet jeigu išties ji tiesiog viską metė ir nuvarė pati savo noru į užsienį, tai ji psichinė ligonė, jog ant tiek dėjusi ant artimųjų jausmų ir su tokiu neatsakingumu. Normaliose šeimose, su normaliu auklėjimu ir kai visi varžteliai galvoje, taip nepasielgtų nei paauglys nei suaugęs žmogus, nes tai visiškai neadekvatu.
Ne veltui užpernai skelbta, kad pagal atliktą tyrimą ~64% psichologijos studentų, kurie iš pažiūros gabūs, protingi ir apgynę diplomus, iš tikro patys turintys tokių rimtų psichologinių problemų, jog jiems nevalia dirbti su klientais.
Kai panarašai po soc. tinklus, tai taip ir yra, jog kas penkta mergina kažkokia psichologė, tarologė, astrologė, bet vien paskyrą pažiūrėjus tampa aišku, jog neadekvačios kažkokios ir tokias apeiti iš tolo reikia, o ne jų marazmų klausytis.
"Turimi duomenys apie jos buvimą užsienio valstybėje buvo fiksuoti š. m. spalio 29 d., pranešime žiniasklaidai rašo Vilniaus apygardos prokuratūra" - buvimas, tai reiškia gal buvo atsiskaityta užsienyje jos mokėjimo kortele. Fiziškai jos gali ir nebūti užsienyje, bet ten nukeliavo jos atsikaitymo kortelė ar telefonas, kuris buvo įjungtas ir prisijungė prie vietinio tinklo. O kas nuvežė ten telefoną ar atsiskaitymo kortelę? Nebūtinai ji pati...
Apie jokį vyruką su kuriuo draugavo,niekur nebuvo parašyta nei žodžio,skaityt,ir suprast apie ką rašoma ismok
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų