Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Dirba ,nukrenta velėna ir vėl nieko nesigauna. Ir juokinga ir graudu. Nuotraukų iš įvykio vietos nėra. Tenka klausytis visokių veikėjų fantazijų kas bus jeigu bus. O progreso nulis.
komentarus!
Kurvos brangz
Chto s ebalom ???
komentarus!
Atsibodo tos vistos kudakavimas
@Lietuvis pyzdink pas papa putke!
@nu Tai kad tu čiulpi Putinui, vatninke
@Kacholas tu tu ,nesigedink...ruski!
Bazarą užsidaryk, inkštire!
'svarbu!

“VISUOTINIS NT MOKESTIS“ įvedamas tam, kad turtingi mokėtų mažiau, skirtumą padengtų ubagai. Pastarieji, ne maža dalis, būstą praras. Plačiau:

-> VALIUS ĄŽUOLAS apie “visuotinį NT mokestį“: f a c e b o o k • c o m / r eel/960707202717311
-> NT MOKESTIS . PRARASTI NAMAI !!! | y o u t u b e • c o m/shorts/nvE6xVp3CtA
-> Atsargiai - klasta! Amerikos lietuvė įspėjo: visuotinis nekilnojamojo turto mokestis paliks be stogo | y o u t u • b e / lXkRze-dy-o

aš boikotuoju: AKROPOLIUS, OZĄ, SENUKUS, kavines, restoranus, picerijas (išskyrus „GUSTUKO“), knygynus, pramogas, šventes ir visą kitą - ne pirmo būtinumo (neperku: kvepalų, saldainių, barankų ir t. t.), iki NT "mokestis" bus panaikintas apskritai.

#BoikotasNePirmoBūtinumoDalykųIkiBusPanaikintasNT“mokestis“
.
kad tik atimtų trobą tavo,cha cha
kad tik atimtų trobą tavo,cha cha
@#Boikotas skaniai pietausim rrestorane,tik ne Gustuke tavajam...
@kad tik atimtų trobą tavo,cha cha Tamstos galvoje vietoj smegenų vata, tsi visur vatnikus ir matai
Dieve,atleisk kremliniams ,nes jie nežin
Dieve,atleisk kremliniams ,nes jie nežin
Katedroje vyskupa s laiko mišias,dalyvauja šalių ambasadoriai,ministrai,generolai,šitokia vienybė,visi kartu,pagarba NATO už susitelkimą,vienybę,paramą bėdoje.
@Dieve,atleisk kremliniams ,nes jie nežin Tavo tėvas didžiausias Putino sūbinlaižys
sūūūūūūūūūūūbine putino
sūūūūūūūūūūūbine putino
@Lietuvė stebėtoja,eksperte,Ukrainos patriotas,tremtinė,lietuvė-tavęs neprašiau berašte- atsakinėti,per žema,giltine,su tavim koliotis
@Lietuvė tu rusko -debilas !
@nu Kaip tu, impotente su lietuve moterim bendrauji?
@Lietuvė tu jokia ,kacapiska marusia nebent!
@Dieve,atleisk kremliniams ,nes jie nežin Dalivauja visas vakaru pederastynas turetu ten but ir rackevicius profisanalus gejus su savo różem po misiu eis subines pasimasazot tfu slykstynes veidmainiai kodel del palestinieciu varksu iszudytu vaiku pamaldose nedalivauja jugoslavijos vaiku isbobardotu ligoninese nesimelde svolaciai prakeikti i ta baznycia reiktu koki faba 300 atsiust isvertskurius nahren isnaikint
Tas baisiai sunkus šarvuotis nugarmėjo į "pragarą".Užjausti gelbėtojus niekam neuždrausta ,bet viltiis senka .Su vandens stichija nepakovosi.Nelaimė amerikiečių kariams ,tėvams ir Lietuvai.KAUKIMĖS SU TA STICHIJA >>>Viltis miršta paskutinė .ji dar nežuvo?

Skaitomiausios naujienos




Į viršų