Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Švedijoje Stokholme yra kamščių mokestis. Kaip manote kamščių mažiau ? Tik pinigus lupa. O kameros suderintos taip, kad važiuoji vienas, o saskaita ateina ūž 4(paskambinus aiškina, kad kameros mato viską ir kad šudą malu)
Spustis gali buti mažinomos tik tuo atveju jei butu nemokamas transportas viešasis ir dažnesnis ir patogesnis tvarkarastis. Butu tramvajai ivesti ar metro. Beje kaip is vilniaus rajono atvežti vaika i mokykla, jei pagrinde visos jaunos šeimos gyvena už miesto ir nevažiuoja retai arba išvis nera viesžjo kas vaikus suringtu. Ir dar jeigu mažinsite greiti, prūstatysit daugisu ženklu ir beanginsite viesaji spusčiu neišvengsime.
@Tik baudas statyt jiems
Spūsčių sumažės, jai žmonės supras, kad Vilnius jų nei laukia, nei kviečia, jei neturi pinigų spūsčių mokesčiui sumokėti
dažnai matau kai kokį vieną lovio darmajedą lydi po vieną policijos ir apsaugos auto. Gal reikėtų visus dalyvius susodinti į vieną automobilį, kad mažiau terštų gamtą
Kokia žole jie ruko uzkniso durnynas su savo mokesčiais
Kokių veiksmų reikia imtis...išplatinti Šimašiaus susiaurintas gatvės,grąžinti kur tik galima daugiau žalias rodyklės,apskaičiuoti šviesoforų degimo ciklą,kad nestovetu visi sankryžoje,kai skersinė kryptim niekas nevažiuoja ir etc ...
Nesuprantų,ar visokie pusgalviai dabar diktuoja valstybei ir tautai ar nėra tam seime mastančių,iškvieskit psixiatrus ir sveikatą patikrinkit,gal ten ligoniai su galvom nedraugaujati neadekvatai?dar nemato realios padėties aplink,o ką tauta tilim blogai mastosi?galvojat mums gerai bus?
@@Aš
Šiais laikais mąstymas - prabanga. Nepamirškite, kad yra ir prabangos mokestis
Gatves susiaurinkit, gal spūsčių sumažės...!? Vilniaus tvarkymas atrodo kaip durnių laivas, vienas pridurkas gatves siaurina, kitas lyg ir gerą darbą dirba, bet kaip? Konkursą "laimi" įmonė, turinti penkis darbuotojus, o miesto gatves išgriauna dešimtyje vietų ir stovi jos mėnesiais, o vairuotojai vargsta, dūsta. Eismą sutvarko taip, kad atrodo padaryta taip, kad tik tu ramiai nepravažiuotum, o paskui sapalioja apie spūsčių mokesčius.
Kažkada buvo kolūkis,daug žmonių jame dirbo,buvo med punktas,mokykla,paštas,seniūnija,bažnyčia,parduotuvė.
Daug pamiro žmonių,viską uždarė. Liko tik bažnyčia be kunigo,(iš kitur dar atvažiuoja),bet va seniūnijos tai neuždaro ir algas dar pakelia ir kamerom apstato. O kaime kažkada gyveno apie 900žmonių,dabar gal liko100 visoj seniūnijoj.
Gal laikas būtų visas tokias seniūnijas apmažinti į vieną bendrą valsčių sutraukt?
Daug pamiro žmonių,viską uždarė. Liko tik bažnyčia be kunigo,(iš kitur dar atvažiuoja),bet va seniūnijos tai neuždaro ir algas dar pakelia ir kamerom apstato. O kaime kažkada gyveno apie 900žmonių,dabar gal liko100 visoj seniūnijoj.
Gal laikas būtų visas tokias seniūnijas apmažinti į vieną bendrą valsčių sutraukt?
@Vardas
Pritariu 100% ne,tik sumažinti, bet ir kai kur panaikinti! Kur matyta, kaime žmonių nėra,iš viso 5 trobos,o seniūnai, seniūnaičiai, sekretorės, ir t.t. ir dar plius valdiškos mašinos duodamos ir kuras nemokamai! Nejaugi, tos 5trobos išlaiko visą seniūniją, žinoma ne!?
O debilizmo mokestis bus siūlau įvesti seimo nariams
nei nežinau kam labiau reikalingas psichiatras? Ar [SEIMO nariams], ar gyventojams, kurie tokius idiotus išlaiko.
Atsiras naujas mokestis vairuotojams? Ekspertas kirto: „Ieškome sliekų ne ten, kur reikia“