Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
p. Lansbergio prioritetas Nr.1, 2, 3 - suderinti Irako pilieciu grazinima i Iraka ir skubiai, tegul tariasi su ES ar su kuo tik nori bet sitas klausimas max prioritetas. LT reikia skubiai tureti galimybe grazinti nelegalus atgal.
Tuo metu, kaip viskas turi buti nukreipta nelegalaus sienos kirtimo stabdymui Islenda kazkos prietranka ir aiskina kaip isileisti nelegalus. Kiekvienam tokiam geradariui po 10 nelegalu i kaimynyste. tegul dziaugiasi ir aiskina jiems teisinius niuansus.
@a Pagaliau yra blaiviai mąstančių
@a pritariu 100%
@a senai laikas sudarIneti tokiu migrantu globeju sarasa ir suteikti migrantams prieglobstI tu aktyvistu namuose.
Pradeti reikia nuo skelbusiu '' musu namai - jusu namai''
Kas blogiau? Įsileisti dešimtis tūkstančių migrantų , sukelti šalyje chaosą ir gal net prarasti nepriklausomybę ,var pralaimėti bylą žmogaus teisių teisme? Teistis galima nors ir 10 metu , valstybei tie sprendimai dzin
@Pastebejimas Tai jau pralaimineja viena byla dėl Pakso. Moka baudas ir tiek. Nurodymų ne vygdo.
Mieli ukininkai, skubiai visus kvieciam i pasieni su kiauliu sudo purkstuvais. Reikia saugoti pasieni, nes nelegalu okupacija gresia. Kol visokios bilotaites, bieksos ir pydarai myza i kelnes, reikia ginti sali. Tik mes patys apsiginsim, kiti - tik liezuviais malt moka, bet jau ir to nebesugeba.
@Aha nu jo Ir iš kur atsiranda tokie Biekšos?! Postrigauja apie žmogaus teises, o pats ar priimtų pas save bent porą tų nusikaltėlių? Ir dar: kodėl taip bijoma , kad dabartinius Lietuvos veiksmus pasmerks ES? Visokie žmogaus teisių gynėjai , galima tvirtinti, yra bailiai, padlaižiai ES. Kas gi nutiko Vengrijai, kai ji nepakluso? Jau geriau sankcijos, bet neįsileisti šių nelegalių ordų į mūsų brangią Lietuvą...
Toks mėtymas žmonėmis ne humaniškas.Tegul būna ir nevykėliai tie migrantai,bet žmonės.Lukošenka nenusileis,kol lietuviai nepravers burnos dialogui.Vyksta principinis karas valdžių.Tiek mūsų pasienio žmonės tiek apgauti migrantai kenčia.Šioje vietoje,kad ir blogiausia diplomatija,bet turi būti.
@pilietė Tarp jų gal tik vienas kitas politinis migrantas , o dauguma tai visokių teisių , pašalpų reikalautojai po metų pradės kaip kitur EU mašinomis žudyti vietinius

Skaitomiausios naujienos




Į viršų